Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veled olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan hogy csak az anyagi helyzeted miatt utasított vissza egy nő?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 10:43
1 2 3
 21/27 omba ***** válasza:

#19, ezeket a válaszokat olvastam én.

"Konkrétan azt akarta, hogy hozzám költözik, és "majd keres munkát a közelben

Volt olyan is, akiről kiderült, hogy kb 4 éve "nem talál munkát", anyjánál lakik (és ő tartja el).

Engem nem zavar ha nincs valakinek kocsija, lakása... de legyenek álmai céljai és tegyen is értük"


Te mit? Hol írta itt bármelyik nő is, hogy el kéne tartani...azt írták, hogy nem gyereket akarnak örökbe fogadni....



A külön kassza.. hát az én kapcsolataimban bazira nem volt érdekes, hogy ki fizetett mit - ha szereti egymást két ember, akkor ez nem probléma ám.


Amiről te beszélsz az a közkereseti társaság.

2016. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
38%

"12es vagyok. Igen az érzelmekről szól,de szerelemből nem lehet megélni.

Egy munkanélkülivel,aki lusta dolgozni és televan tartozással,na meg az anyja nyakán él ,már neis haragudj ,de nekem nem hiányzik.

Én nem várom el h eltartsanak,eltartom magam. Csak egy lusta embert nem tudok eltürni magam mellett!

N24"


Ha meg valaki közmunkás, akkor meg azzal van a nőknek baja, rám közmunkásként is úgy tekintenek a nők, mint egy semmirekellőre, kifogásotok mindig van, megelégedni soha nem tudtok senkivel és semmivel.

2016. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

22es

1 nem ismersz! Én munkanélküliről írtam,nem közmunkásról!!

2 sajnálom h rossz tapasztalataid voltak

3 ettöl sztm én nem vagyok pénzéhes!

2016. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 omba ***** válasza:
Közmunkásról egyetlen válaszadó nő se beszélt - akikről szó volt, azok munkakerülő élősködők.
2016. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
43%
Mivel köztudottan keveset keresnek a közmunkások, a nők értelemszerűen lenézik őket sajnos, hiszen a nők pénzéhségéből fakadóan egy közmunkás kb. semmit se ér a szemükben...
2016. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
66%
Előző, ez lehet a te tapasztalatod, vagy előítéleted, de itt tényleg semmi ilyesmiről szó se volt... léhűtő, négy éve munkakerülő pasik elutasításáról volt szó.
2016. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

BESÍRTAM A KOMMENTEKEN :D


Top 1: "elé álltam egy BMW elé pont olyanoknak mint te" :'D

2016. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!