Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan nőt, aki hajlandó velem kiköltözni Amerikába?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs protokoll, lesz egy barátnőd és ha akar kimegy veled amerikába, a fiatalok többsége nem akar ugyse itthon nyomorogni szóval van rá esélyed, én is ezt tervezem, nem azért élünk, és gürizünk egész nap, hogy épphogy megéljünk, pláne hogy életbe lakást meg autót nemfogsz tudni venni itthon.
2016. ápr. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, de ő nem akar kijönni. Én viszont nem akarok otthon maradni. Szóval csak egyetlen megoldás maradt...
2016. ápr. 18. 02:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy Indiana Jones tipusú pasikból rengeteg van manapság csakhát igen, a magány és a kaland nagyon nem egyeznek meg.
2016. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azert ez te is tudod, hogy nagy döntés. Nekem összejött, bár igaz hogy Angliában elek, de egy barátnőmet otthonról hoztam ki, miután leveleztunk, chateltunk, találkoztunk, mondta, hogy kijönne o is. Most ujra egyedül vagyok, de utolso opciók között van az, hogy kivigyék valakit. Vannak itt is lanyok, akar magyarok is ha ragaszkodok hozzájuk. Amerikában is sok magyar van.
2016. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a mexikói határon sztem nyüzsögnek ;-)
2016. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Miért nem Amerikában keresel magadnak?

(Biztos nehéz lehet beilleszkedni, papírokat elintézni, munkát találni stb., talán azért nem megy veled.)

Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy? :)

2016. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen könnyen cserélgeted a nőket, akkor nem fogsz senkit találni. Ha a következő nem akar majd valamit, akkor majd kiírod a kérdést mégegyszer?
2016. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!