Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék magamnak társat?

Figyelt kérdés

vidéki nagyvárosban élek, őszintén fogalmazok és nem csak túlzok mint a mai 50kg-s lányok akik kövérnek tartják magukat. Én tényleg túlsúlyos vagyok sajnos 80kg, (próbálok tenni ellene, fogyózom sportolok, de nem egyik napról a másikra megy)

Nincs szép arcom, rövidebb hajam, nem vagyok egy szépség..de szeretnék magamnak végre társat.Annyira nem vagyok bűnronda szerintem, valamennyire elfogadható arcom van, igényes vagyok, tisztán , rendezetten öltözködöm, valamennyire csajosan is , de mivel az adottságaim nem engedik meg nem hordok túl kihívó ruhákat. Ismerkedéskor a legtöbb srác arcán azt látom, hogy : kedves lány , de nekem nem jönnek be a kövér csajok...


Hogy kezdjem , hol ismerkedjek? szórakozóhelyekhez én már öregnek érzem magam, 29éves vagyok, sajnos párkapcsolatom még nem volt, de szeretnék egy társat, szeretném megtudni milyen boldognak lenni, és félek hogy megöregszem és úgy halok meg hogy soha nem éreztem jól magam


2016. ápr. 2. 15:03
 1/8 A harmadik szem ***** válasza:
0%

Hát akkor mire vársz? Érezd jól magad!

Amitől csak rossz és nehéz neked, azzal miért foglalkozol?

2016. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Őszinte leszek hozzád.


Menj el szórakozóhelyre, kocsmába. Úgyis szombat van.

Amit fogadj meg, hogy ne csak a jóképű pasikkal állj szóba. Nem azt mondom, hogy menj bele egyéjszakás kalandba, ha nincs kedved. De nem baj ha átlagos külsejű a pasi, nem baj ha egy kicsit piás, attól még adj neki egy esélyt. Nem igaz, hogy minden pasinak nagyon az igényei és hogy minden pasi csak szexet akar, van sok olyan is aki önbizalomhiányos mert sok beképzelt liba küldte már el, ezért csak ittasan mer kezdeményezni, de add meg nekik az esélyt. Kövér nőként ne Brad Pitt-ra várj, hogy le utazzon hozzád Los Angeles-ből Debrecenbe/Szegedre/Miskolcra/Pécsre/Győrbe és majd ő csapja neked a szelet, hanem igenis az átlagos férfiakkal számolj. Ne kergess túl nagy álmokat.

2016. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőkkel nem tudsz ide-oda elmenni? Kicsitkimozdulni
2016. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy a 80 kilóhoz?


Három hónap alatt le lehet adni 10 kilót,de utána is egészségesen kell élned mert különben a kilók visszajönnek.

Nyárra csinosabb lehetnél,ha tényleg ennyire szeretnél egy társat akkor ez igazán nem nagy áldozat és te is jobban éreznéd magad a bőrödben.

Állj neki még ma,ne halogasd mindig holnapra.Menni fog az,csak tenni kell egy kicsit érte,de nagyon megéri hidd el.

2016. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Először is kezd el jól érezni magad a bőrödben, merj élni:

új frizura, néhány új ruha, ami nincs a szekrényben, merj öltözködni, merj nő lenni, ténylegesen kezdj el sportolni minden nap(!) és egészségesen étkezni (kemény lesz, de kitartás), járj el barátnőkkel... stb. Szóval csináld azt, amihez kedved van, hogy jól érezd magad. Ha kell rendezd át a lakásod, bármit, ami boldoggá tesz.

Ez a boldogság, elégedettség kiül az arcodra. Nem fogsz rágörcsölni dolgokra. Találd meg magad és érezd jól magad, és bevonzod a párod.

2016. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Azt amúgy tudtad, hogy a ducibb, molett lányok is hordhatnak kihívottabb, csajosabb ruhákat? :) Az alkatod ellenére is lehetsz nőies, a lebernyeget pedig felejtsd el!

Mivel valószínű hasonló testalkatúak vagyunk, tudom mit érzel, és tudom mit beszélek.

Ha gondolod, nyugodtan írj rám privátban, elmondom ezzel kapcsolatban a tapasztalataimat. :)

2016. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

80 kilósan (gondolom, nem 180 centi vagy hozzá) tényleg nincs könnyű dolgod. Gyakran látni nagydarab lányokat túlsúlyos fiúkkal, esetleg nyissál az ilyenek felé is, ha még nem tetted volna meg.


Egy év kemény sporttal és diétával meg simán fitneszcica formába hozhatod magad, amitől mindenképpen megsokszorozódnak az esélyeid. Ehhez viszont rengeteg akaraterő kell, egy év kb. minden szabad ideje, és utána is sok-sok energia ahhoz, hogy ne hízz vissza. De azért, hogy az embernek legyen társa, még sokkal nagyobb áldozatot is érdemes meghozni.

2016. ápr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

találhatsz kövérként is társat,ne aggódj!

nem mindenki lehet fitness cicababa!

nem mindenki tud lefogyni,mert génhiba,egyéb betegségek is lehetnek a háttéren pl.hormonális,pajzsmirigy,cukorbetegség......


ne foglalkozz más véleményével,

érezd jól magad,majd találsz társat te is,sok szerencsét!

2016. ápr. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!