Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék magamnak olyan társat amelyik utálja a számítógépet és nem jár sehova?

Figyelt kérdés

Magamból indulok ki és egy ilyen nő lenne az ideálom.

Egész nap otthon ülnénk és egymással foglalkoznánk.

27F



2015. okt. 16. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira gyűlölnéd a számítógépet nem tettél volna fel itt kérdést, ráadásul nem innen várnád a választ.

Plusz, ki vagy te, hogy megmondd, ne járjon szerencsétlen pára el semerre? Nem zárhatod 4 fal közé

2015. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a számítógépet, fb-ot utálhatja, de azért menjen el.


Otthon csak kettesben megunnád hamar, és TE akrnál elmenni.

2015. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát én itthon ülök kapok 100000-ft-ot és utálom a számítógépet. Pedig nem olcsót vettem.

Egy hasonló kaliberű nővel ismerkednék.

Ne legyen kocka, én is csak kényszerből használom.

És az otthon ülés is csak addig érvényes ameddig a tömben található ABC-be le nem megyek.

2015. okt. 16. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:
és tudtad, hogy annyi pénzből nem lehet megélni? ha én nő eljárok dolgozni és kapok 170-200 ezer forintot akkor az most baj?
2015. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szociofóbiások közt keresgélj:)
2015. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én megélek. Saját a lakás panelprogramos havi 40 a rezsi télen összesen 20-al több a fűtés a többi kaja és van spórolt majdnem 1 millióim. Szóval engem hidegen hagy a pénz azt is utálom amúgy!
2015. okt. 16. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Az interneten nehezen, aki igazán utálja, az a szükségesen kívül nem is használja, nincs fent ilyen oldalakon...

Én nem ismerek ilyet, engem meg már kislányként meghódított a számítógép, ezért tanultam tovább ezen a vonalon, és szeretem a munkám részeként is. Ráadásul az állandó otthonülésbe bediliznék. Nem tudnék egy hozzád hasonló pasival mit kezdeni. :-)

2015. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon izgalmas veled az elet, minden no álma..

Hajra.

2015. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ne is dolgozzon? Azt hittem csak arra gondoltál, hogy ne nagyon akarjon bulizni, vagy más programot szervezni.

Egyébként 100e-ből ketten már nem fogtok tudni megélni, az tuti. Úgyhogy muszáj a lánynak is dolgoznia.

Szerintem ilyen nőt nem, vagy csak irtó nagy szerencsével fogsz találni, hiszen mindketten a négy fal között gubbasztotok, pár száz méternél messzebb a lakóhelyetektől nem is mentek, nincs sok esélyetek találkozni. Ráadásul a a számítógép utálat miatt netes társkeresés is kizárva.


Amúgy pedig 0-24-ben megunnád a másikat nagyon. Soha nem történne veletek semmi, egy idő után nem lenne miről beszélnetek. Az egymás seggébe bújás megöli a kapcsolatokat.

2015. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!