Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék magam mellé egy lányt, aki szeret?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, átlagos külsővel, van, hogy néznek lányok buszon vagy suliban (okj-s vagyok), de nem tudok mit tenni. Netről 1 randim volt, de béna vagyok a netes ismerkedéshez is :(

Haverokkal járok ki csak hétvégenként piálni, bulizni nem.


2015. okt. 7. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne csak inni járj el :D Kötve hiszem, hogy egy ivászat során találj magadnak ilyen lányt (tisztelet a kivételnek persze). Menj el moziba, koncertre, vásárolni, vagy csak a haverokkal találkozz valahol, stb.... A legátlagosabb dolgok is jók :) És ne ítélj külső alapján, de igyekezz magad távol tartani a.. khm... olcsó dolgoktól. Sok sikert! :)
2015. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan,és próbálok egy két tippet adni és segíteni. :) L
2015. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!