Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerencsejáték-függő vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsejáték-függő vagyok. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés

Rövid történetem a következő:


2010-ben próbáltam ki előbb az online szerencsejátékot nyerőgépek, alkalmazások formájában. Tök jó volt, nyertem 15 ezret vele kb, de vesztettem 40 ezret. Ez volt a csali. Úgy döntöttem, hogy felhagyok a nyerőgépezéssel, mert rájöttem simán manipulálható programok csupán. Áttértem a sportfogadásra, 2010 óta vagy 3 millió forintot bukhattam el. Abba akarom hagyni ezt, elegem volt, tönkreteszem az egész életem, ha így folytatom. Mit csináljak? A függőségem kihat a családomra, barátaimra. Elveszítem velük a kapcsolatot, nem mozdulok ki itthonról, ápolatlan vagyok, semmi nem érdekel csak a játék. Ma buktam 100 ezer forintot egy rohadt teniszmeccsen. 6 év után eljutottam oda, hogy hitelt kell felvennem, hogy kaját, ruhákat tudjak venni magamnak. Nincs rossz munkám, pár hónap alatt rendbe szedném magam, ha nem baxnám el a pénzt újra és újra. A kiutat keresem, segítség! Egy párkapcsolatom is ráment erre, a veszteségek miatt sokszor viselkedtem feszülten a barátnőmmel és nem tűrte tovább. A bajomról semmit nem tudott, mikor ingerült voltam nem tudta mi az oka.


2016. ápr. 21. 21:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Üsd be a Googlebe, hogy "addiktológia" és a lakóhelyedhez legközelebbi nagyváros nevét. Majd szépen felhívni őket.
2016. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Menj el egy pszichológushoz és kezeltesd magad. Mindenről le lehet szokni, ha akarja az ember és tesz is érte és van kitartása.


Mi a célod? Leszokj róla! Akkor tegyél meg mindent ennek érdekében!


Sok sikert!

2016. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Le kell róla szoknom, mert így tönkre vágom magam teljesen.
2016. ápr. 21. 21:44
 4/25 anonim ***** válasza:

Mindenképpen fel kellene hagynod a káros szenvedélyeddel! Tudom, hogy biztosan nehéz lesz. Ha viszont folytatod, akkor egyre lejjebb fogsz csúszni! Te magad is látod, hogy ezt így nem szabad folytatnod. Szedd össze minden akaratodat és vágj bele, illetve szakértő segítségét is kérheted. Valami biztos segítene, de főként erős akarat kell!

Sok sikert! :-)

2016. ápr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szakember nélkül is abba lehet hagyni? Mert van aki dohányzik és leszokik egyedül is. Vagy ez annál azért bonyolultabb?
2016. ápr. 21. 21:47
 6/25 anonim ***** válasza:

Ebben leginkább egy addiktológus vagy pszichológus tudna segíteni.

Sajnos ahol te jársz, az már igen súlyos állapot.

Nincs azzal semmi baj, ha valaki szerencsejátékozik. Semmivel nem rosszabb, mint ha mondjuk elinná, vagy más hülyeségekre kültené azt a pénzt. A baj ott kezdődik, ha nem tudod betartani az egészséges limitet.

Már az elején, amikor a 15 ezres nyeremény mellé vesztettél 40 ezret, nem volt feltűnő, hogy orbitális nagy mínuszban vagy?

Évente átlag fél milla bukás?

Egy meccsre képes voltál feltenni 100 ezret?

Semmi baj nem lenne, ha mondjuk kétszázasokat tennél fel rá. De az, hogy egy nap elszórsz annyit, ami másnak a havi teljes bevétele, nem érzed kicsit extrémnek?

A kiutat meg fejben kell megtalálnod. Mondom, keress fel egy pszichológust, meg emellett szerintem az sem tesz rosszat, ha mélyen utánaolvasol a szerencsejátékok matematikájának.

2016. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Természetesen óriási a bűntudatom miután vesztek. Mielőtt játszom mindig az van előttem, hogy vissza kell nyernem a veszteséget. Nagy összeggel nagy nyereség csak sajna most bukás lett belőle. Nekem ebből elegem van, felakarok hagyni ezzel a szenvedéllyel.
2016. ápr. 21. 21:52
 8/25 anonim ***** válasza:

Ez most troll kérdés?

Ha nem akarsz bukni akkor ne fogadj, minek akarod tömni a fideszes politikusok zsebét? Az ő tulajdonukban van a Szerencsejáték ZRT.

2016. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A szerencsejátékból hasznot is lehet húzni, nekem legalábbis ez sikerült eddig. Én mondjuk nem vagyok függő, de azért jó párszor sportfogadásozok, és hosszútávon nyerek vele. Annyi a lényeg, hogyha hosszútávon nyerni akarsz, akkor először is szükség van egy minimális észre, másrészt pedig egy jó adag pénzre(kezdőtőkére). Aztán a kereteidnek megfelelően kiválasztasz egy tetszőleges összeget, mondjuk 100.000 Ft-ot és azt felteszed dupla vagy semmire, ha nyersz akkor öröm van, ha bukod, akkor felteszed a dupláját tehát 200.000-et, majd ha netán azt is bukod, akkor annak dupláját is 400.000-et, és így tovább, előbb utóbb úgyis nyerni fogsz(ha győződ duplázni).
2016. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9-es köszi a tippet, de meghagyom másnak aki elakarja játszani mindenét. Soha nem volt még hitelem, nem kellett semmire. A sportfogadás vitt bele, hogy felvenni kényszerüljek pedig mellette dolgozok is. Elszomorító, hogy idáig képes voltam eljutni.
2016. ápr. 21. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!