Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy barátom most éli ki az...

Egy barátom most éli ki az elmaradt kamaszkorát. Velem is ez lesz?

Figyelt kérdés

Kamaszkorában nem volt ideje bulizni és a barátaival lenni. És most 26 évesen jár el bulizni, ha nincs egyéb elfoglaltsága akkor buliról bulira jár a haverjaival. Van barátnője, mégis csajozik, és imád pókerezni és egyéb szerencsejátékokkal játszani.

Én sem voltam bulizós tini koromban. Nem cigizek, és nem is iszok, mert nem szeretem az alkohol ízét. Ha nagyon muszáj, akkor is valami édessel koccintok, mert abban nem érződik annyira. De az édes alkoholokból is max egy pohárral tudok meginni. Bulizni járni nem szeretek, nem szeretem a részeg idiótákat a diszkóban. Egyszer voltam 19 évesen, akkor is nyomban lesmárolt egy részeg srác, alig tudtam levakarni magamról. Szóval ez a helyzet. Ennek ellenére nem vagyok unalmas lány, a legjobb kikapcsolódás nekem mikor a legjobb barátnőmmel elmehetek valahová csavarogni. Néha meg a többi barátommal biliárdozni megyünk, szóval élek társasági életet :)

Szerintetek ez változni fog? Nem igazán tudom elképzelni ahogy tök részegre iszom magam egy buliban, és ez az életmódommá is válik.

23/N


2012. márc. 3. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, azért mert van erre példa, ugyanúgy az ellenkezőjére is. Én ilyen vagyok, mint amit írtál, bár szerintem inkább gátlásosság meg félelem miatt, de régebben úgy éreztem, hogy nincs igényem erre, közben meg inkább arról volt szó, hogy rosszul éreztem magam emberek között. Ez a mai napig így van, de a megfelelő társasággal rajtam is kitört a második kamaszkor. Ha téged ezek sosem érdekeltek pedig volt rá lehetőséged, akkor kevésbé tartom valószínűnek, hogy csak úgy megváltoznál ebben.
2012. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, egyébként most csinálja "jól" ez a barátod. Szerintem nem 16 évesen kell az embernek kiélnie magát, a kamaszkorhoz alapvetően nem szabadna, hogy ennyire hozzátartozzon a buliról bulira járás, stb. Szóval szerintem egyáltalán nincs probléma a dologgal, kivéve a csajozós részét, meg figyelni kell arra, hogy ne vigye túlzásba a szerencsejátékokat, mert abból még baja lehet. De egyébként teljesen normális szerintem. 26 évesen nincs vele gond, majd ha 40 évesen kezdi el ezt csinálni, az a baj. Te meg ne aggódj, nem mindenki ugyanolyan, nem lehet ezt mindenkire ráhúzni, és abból, amit és ahogy leírtál, nekem az jön le, hogy Te nem leszel ilyen. :)
2012. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen ismerősöm 15-18 éves korában, ha hívtuk szórakozni, nem jött el sehová, sőt megkaptuk tőle, hogy mennyire szánalmasak vagyunk, hogy csak bulikban tudjuk jól érezni magunkat, meg ha iszunk.... Utólag belegondolva, szerintem ő is csak gátlásos volt, és irigykedett, ezért kaphattuk ezeket az oltásokat...

Most 22 évesek vagyunk, aki kamasz korában kiélte magát (köztük én is), már alig járunk el valahová bulizni, ha igen, akkor is csak a hangulat kedvéért iszunk egy pohárral, komoly kapcsolatunk van, tehát már nem vagyunk felelőtlen kis csitrik....

Ez a lány viszont most éli a kamaszkorát, 22 éves fejjel. Buliról bulira jár, minden buliban új pasi, sokszor egy este alatt többet is összeszed, facebookján is party-s képek mindenhol.... Szerintem ez így sokkal cikibb, ha valaki ezt huszonéves fejjel csinálja: egy tizenéves még gyerek, ha ilyeneket csinál elég elkeserítő, de ott a mentség, hogy még gyerek és nem látja át a helyzetét, de egy huszonévestől már a környezete is egész más viselkedést vár el...

2012. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tessék: én 42 évesen járok buliról-bulira a haverokkal, szerencsére eddig a legtöbb 35 volt, aminek néztek. Ugyanis 15 évig elég zárkózott párkapcsolatom volt. (Én felelősségem is, hogy hagytam) Ma szingli vagyok, néha becsajozok, akkor pár hétig tart, de semmi komoly. Bepótolom azt, ami a huszonéveim vége és a harmincas éveim alatt kimaradt.
2014. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!