Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is elmaradt ma a...

Nektek is elmaradt ma a programotok az időjárás miatt?

Figyelt kérdés

a MÁV miatt nem tud bejönni a barátnőm a városba :(

Ti is így jártatok?


2012. febr. 4. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen úgy néz ki, hogy elmarad...


Megígértem a 6 éves unokahúgomnak, hogy elviszem ma szánkózni, de mivel itt a nyugati országrészben még egy darab hópelyhet se láttunk, nem hogy havazást, így ez sajnos elmarad. Bár lehet, hogy kocsiba kellene ülni és elmenni oda, ahol van hó :(

2012. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt alig van hó,reggelizem,megyek bevásárolni,főzök,délután kis csavargás,holnap ebédre párom szüleihez megyünk,este moziba

borsodból irtam

2012. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk még nincs olyan nagy hó, csak ma reggel kb. 8-kor kezdett el havazni, bár elég sűrűn, valószínűleg hamar nagy hó lesz itt is. :) A mai programomat nem befolyásolja, mert mára egész napos tanulást terveztem, késő délután pedig kimegyünk hóembert építeni, szánkózni, de holnap istentiszteletre megyek be Budapestre vonattal, remélem nem lesz gond. :S 15/L
2012. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A mai program tervem, hogy ki sem mozdulok a meleg szobából :) Ezen a hó sem tud változtatni.
2012. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem volna bevásárolni(két heti élelmet) még a nagy havazás előtt, de épp, hogy beértem a kollégiumba, elkezdett szakadni a hó. Ha nagyon akarnék, épp el tudnék menni boltba, de a nagybevásárlást már nem tudnám elintézni.


Egyébként átérzem a helyzeted, kérdező, ha jövő hétvégén is marad ez a nagy hó, nem tudunk találkozni a párommal, mert pont azon a vonalon jönne, ahol a legtöbb hó esik: Csongrád - Békés - Hajdú-Bihar

2012. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
hozzánk jöttek volna unoka tesómék :) de nem tudnak így ....szolnok megyéből írok tt kb most 20 cm friss hó van :)
2012. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Úgy volt h ma kijön hozzám a barátom, akivel már 2 hete nem tudtunk találkozni :( Rohadt hó! Nem tudott volna várni 1 napot???!! :(
2012. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
* itt
2012. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen elmaradt a program...meg a MALÉV miatt!
2012. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem fog elmaradni semmi programom. Kábé egy hete mondják, hogy jön a havazás. Most aztán igazán volt idő felkészülni rá.
2012. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!