Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autista vagyok és még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autista vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. Eddig bármilyen próbálkozásom volt baráti vagy szerelmi kapcsolatot létesíteni, mind kudarcba fulladt. Lehetek akármilyen én soha nem vagyok elég jó senkinek. Szerintem az autizmusom az oka.
2016. ápr. 12. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Bunkón fog hangzani, de ezzel most mit kezdjünk mi?

Igen, sanszosan az autizmus miatt van. Most akkor mi van? Van egy remek "kifogásod"? Nem kell próbálkozni tenni ellene?


Próbálj máshogy közeledni az emberek felé. Viselkedj velük ne "autista módon". Ennél többet senki nem tud neked tanácsolni. Ez csak rajtad múlik.


Nem szabad elbújnod a betegséged mögé.

2016. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"soha nem vagyok elég jó senkinek"...


Pszichológusnál jártál már? Mert szerintem ez a hozzáállás sem segít sokat.

2016. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit mondanak, miért nem vagy jó nekik?
2016. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sem interneten sem élőben nem jött össze semmilyen ismerkedés. Pedig már élőben is ismerkedtem meg egy fiúval, de még őt sem érdekeltem eléggé.
2016. ápr. 12. 14:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerinted másoknak nem nehéz? Mások is sokat küzdenek, mire megismerkednek valakivel. Nem csak neked nehéz. Túlragozod.
2016. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nekem nehezebb mint másoknak, mert én autista vagyok, tehát más vagyok, mint egy normális ember.
2016. ápr. 12. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
én barátkoznék veled
2016. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán hozzád lehet érni?


Nekem az a normális (főleg egy 24 éves lánynál), hogy ha tetszünk egymásnak, akkor az első randin csókolózunk és max 4-5 randin belül szexelünk.

2016. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
De most melyik az autista? Aki nem hisz istenben vagy egy fogyatékosság fajtája? Mert nem tudom tényleg ezért kérdezem! Ha az utóbbi akkor te őszinte vagy és nem tudsz hazudni?
2016. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg nálad az, hogy autista vagy?

Egyébként még az egészséges embereknek sem egyszerű.

2016. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!