Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 múltam, stabil párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 múltam, stabil párkapcsolatom van, de több olyan 30-on túli barátnőm is van, akinek még sosem volt senkije, tán még nem is csókolózott, ti ismertek ilyet? Mi lesz így velük?

Figyelt kérdés

Egyikükkel heti szinten beszélek.

Nem defektes a lány, legalábbis nem jobban, mint mások. Egyetemet végzett, most dolgozik. Elég zárkózott, de azért néha-néha kimozdul. A külseje teljesen átlagos, szóval csúnyának semmiképp sem mondanám.

Próbálom neki mondani, hogy ne hagyja ki a programokat, amiket közös barátok, vagy a munkatársai csinálnak, és néha-néha részt is vesz ezeken, de most 31 éves, és nem értem, hogy nem talált még senkit.

Nem azt nem értem, hogy miért nincs férje vagy több éves párkapcsolata, hanem hogyhogy nem volt még SOHA senkije?

Nem irtózik a pasiktól, nincs györtő gyerekkori emléke, egy normális, átlagos családja van, testvérével is jó a viszonya.

De hogy egy 31 éves átlagos külsejű nő még csak soha nem is csókolózott, ez számomra nagyon-nagyon fura.

Korban hozzáillő szingli pasi haverom nincs, akit bemutathatnék neki.

De nem ő az egyetlen ilyen a környezetemben.

Szerintetek az ilyenekkel mi lesz, 30-on túl hogy fognak valaha levetkőzni valaki előtt, elveszíteni a szüzességüket?

Mit kellene segítenem, tudunk egyáltalán segíteni az ilyen barátainknak?


2016. febr. 24. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Úristen :D

A fantáziám, az átkozott fantáziám...

2016. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Én 34 éves szűz, ocsmány és alacsony férfi vagyok.


Feltehetően nem ilyet szánsz neki mint én, továbbá feltehetően ő is selejtes ha egy férfinek sem kellett, vagy csak képtelen volt leadni az igényeiből, mert mint tudjuk nektek nőknek azok biza vannak bőven.

2016. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Egyébként én speciel nem ismerek se nő se férfi formában hasonló embereket :D

Egy biztos érdekes lehet. Szívesen megismerkednék vele már csak kíváncsiságból, hogy néz ki . Vagy milyen a viselkedése. Biztos van valami buktató a dologba.

2016. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem betegesen, de valamiért nem nyit a férfiak felé. Biztos neki is nagyon kellemetlen, mert a többi barátnőnknek mindnek van párkapcsolata.


Hagyjuk már az igényeket... egy kollegám is mindig ezzel jön. Hogy neki azért nincs nője, mert a nők mindig jobbat akarnak, mint ami jár nekik. KÖzben a pasi egy kopaszodó, vézna, gané alak, de a csaj az legyen 18 éves, bomba alakú, minden nap elégítse ki, ne lépjen félre, de azt nézze el, ha ő (a pasi) rendszeresen félrelép.

Ennyit az igényekről.

A nők sokkal több dolgot eltűrnek.

2016. febr. 24. 18:43
 5/18 A kérdező kommentje:

A viselkedése kissé unalmas, mivel a szüleivel él, és szinte csak dolgozni jár el. DE tanult, okos lány.

Ó, de átküldenék egy képet... de nem tehetem.

2016. febr. 24. 18:44
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
#4 Én is nagyon ronda vagyok és alacsony, viszont nekem szó szerint nem voltak igényeim a végére. Én a végletekig küzdöttem és szabályos bányarémekkel is próbálkoztam, de társkeresőn azok sem írtak vissza többet ahogy megláttak. Élőben pedig egy köszönésre sem méltatott a legtöbbjük, ennyit erről. Rájöttem, hogy a nők igénye független teljesen a külsejüktől és csak is a náluk kizárólag jobb férfiakkal hajlandóak egyáltalán szóba állni.
2016. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
No mindegy akkor marad a nem is olyan rossz képzelőerőm :D
2016. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem felnőtt ember, el tudja dönteni kell e neki kapcsolat vagy sem. Ha akarna akkor találna is. Mi lesz az ilyen emberekkel? Vagy észbe kapnak és keresnek párt, vagy egyedül maradnak, mert egyedül akarnak lenni. Ennyi.


Egyébként ismerek ilyet. Konkrétan a nálam 4 évvel idősebb testvéremről van szó. 34 éves, soha nem volt senkije, nem jár sehová, nincsenek barátai, anyánkkal él. Elmondása szerint nem akar férjhez menni, sem pasit, sem gyereket. (és nem nem szereti a lányokat). Velem és a férjemmel egész normálisan kijön, többnyire. Ha rossz a kedve akkor egyáltalán nem beszél senkivel.

Nála azért annyit lehet tudni, hogy sokáig a nagyszüleink nevelték, szigorúan fogták, nem engedték sehová. Bár ez nem kifogás. Én is későn kezdtem anno, de azért elkezdtem 19 évesen, mert volt rá igényem.


Nem tudom mi lehet a baj a félénkségen kívül. Talán aszexuális. Más magyarázatot nem találok, de nem is foglalkozom ezzel. Az ő magánügye.

2016. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Talán nem is hiányzik neki,akkor meg minek?


Nekem amúgy férfi ismerősöm van aki hasonló kategória.Okos,szórakoztató,jól néz ki,nincs önbizalomhiánya,állása is szuper(szereti és jó fizetése is van) mégis 29 évesen szűz.Sose volt senkije és nem is érdeklik a nők,se a férfiak.Egyenesen célozgatás nélkül rákérdeztem amikor párkapcsolatra terelődött a szó(10 éve vagyunk közeli barátok).Nem aggódok miatta,ha megtetszik neki valaki vagy hiányzik az életéből egy társ majd változtat.

2016. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Mi lenne vele? Semmi az ég világon. Nem mindenkinek az életcélja a pártalálás, házasság és a gyerek.


Azt kellene már felfognod, hogy ettől még nem defektes és nem is leprás, végképp nem beteg!


Ha nem kér segítséget, akkor ne segíts neki.

2016. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!