Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 múltam, stabil párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 múltam, stabil párkapcsolatom van, de több olyan 30-on túli barátnőm is van, akinek még sosem volt senkije, tán még nem is csókolózott, ti ismertek ilyet? Mi lesz így velük?

Figyelt kérdés

Egyikükkel heti szinten beszélek.

Nem defektes a lány, legalábbis nem jobban, mint mások. Egyetemet végzett, most dolgozik. Elég zárkózott, de azért néha-néha kimozdul. A külseje teljesen átlagos, szóval csúnyának semmiképp sem mondanám.

Próbálom neki mondani, hogy ne hagyja ki a programokat, amiket közös barátok, vagy a munkatársai csinálnak, és néha-néha részt is vesz ezeken, de most 31 éves, és nem értem, hogy nem talált még senkit.

Nem azt nem értem, hogy miért nincs férje vagy több éves párkapcsolata, hanem hogyhogy nem volt még SOHA senkije?

Nem irtózik a pasiktól, nincs györtő gyerekkori emléke, egy normális, átlagos családja van, testvérével is jó a viszonya.

De hogy egy 31 éves átlagos külsejű nő még csak soha nem is csókolózott, ez számomra nagyon-nagyon fura.

Korban hozzáillő szingli pasi haverom nincs, akit bemutathatnék neki.

De nem ő az egyetlen ilyen a környezetemben.

Szerintetek az ilyenekkel mi lesz, 30-on túl hogy fognak valaha levetkőzni valaki előtt, elveszíteni a szüzességüket?

Mit kellene segítenem, tudunk egyáltalán segíteni az ilyen barátainknak?


2016. febr. 24. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%

Ez most sok embernek nem fog tetszeni, de:

Pontosan az fog vele történni, mint a "kopaszodó,vézna gané pasikkal" - szép lassan kihalnak és mindenki elfelejti őket. Túl van népesedve a bolygónk, sok a betegség mentális és fizikai szinten is és nincs háború, ahol tömegével pusztulnánk.


Ilyenkor erre felé megy az élet.

2016. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Valamilyen jellegű kapcsolati problémája biztosan van az ilyen embereknek. De ha ő ezen nem akar, nem mer változtatni, akkor te mégis mit tudnál segíteni?
2016. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező egy buta primitív liba. Látszik hogy amit nem ért az egyből rossz, ördögtől való, és károsan deviáns. A középkorba a csőcseléket pont az ilyen pi.csák alkották: nem értjük? máglyára vele!

És még segíeni akar... Komolyan mondom hányok ettől a szűklátókörűségtől. Én meg a párkapcsolat dolgot látom károsank úgyhogy megpróbálom megfúrni a kapcsitokat mert én olyan segítőkész vagyok, jó?

Hagyd hogy élje a saját életét ahogyan te is a magadét.

2016. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell rajta segítened, ugyanis nincs neki problémája! Ha az egyedüllétet ő problémaként élné meg, akkor már rég tett volna ellene eddig is, nekem elhiheted!


Én 28 éves vagyok, szintén nem volt soha senkim, de nem azért, mert nem lehetett volna (volt jó pár jelentkező az elmúlt évek során), hanem mert én jobban érzem magam így egyedül. És én sem díjazom, amikor akaratom ellenére össze akarnak hozni valakivel, vagy egyéb módon próbálnak "segíteni" rajtam az emberek! Csak arra vágyom, hogy hagyjanak bénén. Én nem szólok bele az ő magán életükbe, de akkor ők miért szólnak bele az enyémbe???

2016. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Írj(anak)
2016. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is imerek hasonlót. Ő is nagyon zárkózott, csendes, munka-oothon között ingázik. Nem faggatom nagyon de úgy jön le neki ez így megfelel.

Összehozni akkor érdemes bárkit bárkivel ha ők is vevők rá. Másként minek?

2016. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha nem kérte, hogy segítsd, hagyd. Szerintem inkább a 34 éves szűz, ocsmány és alacsony férfin segíts! Itt mondja már mióta, hogy kéne már neki egy szűzoltó!
2016. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ha az egyedüllétet ő problémaként élné meg, akkor már rég tett volna ellene"

"Ha akarna akkor találna is"


a nagy "szakértők"

srácok ezt hogy képzelitek?én férfi vagyok hasonló cipőben.kicsit fiatalabb mint akiről a kérdező ír.

én problémaként éltem meg és nem lett jobb most is egyedül vagyok,csak már nem érdekel mert nem fogok egésznap ezen agyalni.ez a fériaknál sokkal gyakrabban fordul elő mint a nőknél. mit lehet tenni ellene?max elmehet fizetős partnerekhez.de szerelmet ott sem adnak csak egy menetet.

az akarat nagyon kevés.én repülni is akarok de azt sem tudok.

2016. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!