Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem, ha még 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, ha még 27 éves koromra se lett párkapcsolatom? F

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, ezzel nem vagy egyedül. Ebben a mai rohanó világban ez gyakori eset. Az emberek egyre inkább elhidegülnek egymástól, egyre kiábrándultabbak, közönyösebbek. A társadalom nagyon rossz irányba halad. Valahogy véget kéne vetni ennek a szarságnak.
2016. jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Ki kell deríteni az okát, változtatni, és be kell csajozni.

Miért, mit vártál??

Te se leszel fiatalabb, hiába vagy pasi, nehogy azt hidd, hogy te testileg nem 20-25 évesen vagy a csúcson. Innen már csak lefelé lesz.

2016. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Próbálkoztál egyáltalán?

Ha igen, hol, hogyan, kiknél, milyen szempontok alapján?

Mennyire ismered önmagad?

2016. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is 27 vagyok, de nekem sincs nőm. Azthiszem arra van szükségem, hogy a lány lépjen, mert ennyi idősen én már nem akarok futkosni senki után.
2016. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó,hát az ilyen kérdéseknél mindig azt próbáljál bebizonyítani,h a kérdezőnek irreális elvárásai vannak.

Nem érzem,h én tökéletes embereket keresnék,de aki nem vonzó számomra azzal én nem szeretnék semmit se.

2016. jan. 28. 12:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Senki semmit nem akar bebizonyítani, de nem ismerünk, úgyhogy nem tudhatjuk, mit kellene tenned.
2016. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hasonló korú nő vagyok, nekem sincs senkim és nem is volt soha.
2016. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Azthiszem arra van szükségem, hogy a lány lépjen" - sok lány ugyanezt várja tőletek, aztán csak vártok egymásra "az idők végezetéig". :-) Nem minden nő kezdeményez, és aki mégis, ők sem egyformán.
2016. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, egyedül is maradsz. Ez a természet törvénye.
2016. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha megtetszik valaki, vedd a bátorságot és kezdeményezz. Ez nemtől függetlenül így lenne a helyes, és nem várni a sültgalambot. Ha csak a bátorságod nincs meg hozzá, akkor viszonylag könnyű dolgod van, mert csak erőt kell venned magadon és próbálkozni.

Ha folyton elutasítanak, akkor sem kell feladni, hanem el kell gondolkodni azon, hogy miért nem jársz sikerrel. Túl nagyok az elvárásaid? Egyáltalán tisztában vagy azzal, hogy mit vársz egy nőtől? Jó helyen próbálkozol egyáltalán? Változtass a taktikádon, próbálkozz több féle nőnél, egyszer csak összejön valakivel. ;)


22/L

2016. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!