Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 18 éves koromra még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 éves koromra még nem volt kb egy barátnôm sem, akkor elkönyvelhetjük, hogy ronda vagok?

Figyelt kérdés
18f/187cm/75kg, tehát alacsony se vagyok, túlsúlyos se. A belsômmel sincs gond, de most azt ne részletezzük. Ronda vagyok, igaz?

2015. nov. 7. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Persze, ebből aztán baromira meg tudjuk állapítani!


Mellékelj képet!


18 éves vagy, nyugodj már le, most kezdődik számodra csak az élet, van aki még 30 évesen se talált barátnőt!

2015. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés megszületett, akkor önértékelési problémád van, a mi gátja a csajozásnak. Tehát VAN gond a belsőddel: az önbizalomhiány a legnagyobb probléma, ami létezhet ebben az esetben.
2015. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is arra, hogy kirakok képet, és akkor itt majd megmondják nekem a frankót, de nem venném szívesen, ha felismernének.
2015. nov. 7. 13:45
 5/18 A kérdező kommentje:
3: nekem lenne önbizalmam, és én elégedett vagyok magammal, és mindent megtettem a jobb külsô érdekében: sportolok, férfias, stílusos öltözködés, igényesség... Ha belenézek a tükörbe én nem látom rondának magam, de ezek szerint rosszul látom, mindenki más simán tarthat rondának.
2015. nov. 7. 13:47
 6/18 anonim ***** válasza:
lehet h túl korán gondoltál erre. 18 vagy csak, az elég fiatal....
2015. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

"akkor elkönyvelhetjük, hogy ronda vagok?"


Igen, önbizalom hiányos vagy, mert hiába, hogy te nem látod magad annak, de mégis elbizonytalanodsz, hogy talán mégis az vagy-e, mert nem sikerül a csajozás. Ahelyett, hogy felfognád a szépség relatív, mindenkinek más a szép.

Nem tudsz mindenkinek megfelelni és tetszeni, ezért csak magadnak felelj meg.


És ha már negatív gondolatok vannak magaddal szemben, akkor mégsem vagy teljesen megelégedve magaddal és az önbizalmaddal sem.

2015. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

Pontosan, ahogy a 7-es írja: ha a külső visszajelzésektől függ az önbizalmad, akkor az nem stabil, még csak nem is ÖNbizalom.

Egy egészséges önértékelésű embernél az sem számít, ha ronda, ha tisztában van az egyéb értékeivel. Ha lenne stabil önértékelésed, akkor azt mondanád: lehet, hogy ronda vagyok, de így is lesz olyan, aki elfogad úgy, ahogy vagyok, mert van egy csomó pozitív tulajdonságom. Ennyin múlik.

2015. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7-8: ez min szép s jó, csak az a baj, hogy az élet nem így mûködik. Legalábbis az én korosztályomban biztosan nem.
2015. nov. 7. 14:06
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Aztán majd mindjárt kiderül, hogy még csak be se próbálkoztál csajoknál, csak várod a sült galambot. :D
2015. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!