Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen saját egzisztenciát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen saját egzisztenciát alakítottam ki, párkapcsolatom nincsen. Szeretteim szerint nagyot hibáztam, mert egy feleséggel az oldalamon kellett volna ebbe belevágni. Hibáztam? Mi az amit elértem ennyi idösen, sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok a nök terén kapós valaki. Igazi párkapcsolatom talán még nem is volt. Mindig próbálkozok, nem adom fel. Randiig se sikerül általában eljutni. Legyünk barátok, túl rendes vagy, van barátom (pedig tudom hogy nincs), ezeket szokták mondani.

Mivel nem volt más választásom a saját erömböl kezdtem neki az életnek, egziszencia kialakításnak. Jól keresek, nettó 260-at. Vettem egy szép, új épitésü lakást, 2 szobás. Van egy autóm, Ford Focus 2012. Szüleim támogattak, a lakás 25%-át kifizették és én is 25-öt, így nem sok a törlesztö, böven marad pénzem.

A szeretteim szerint nagy hibát követtem el hogy egyedül bevállaltam a hitelt. És nem az anyagiak miatt, hanem azért mert szerintük így már még kevesebb esélyem van párkapcsolatra. Szerintük nem lesz olyan nö aki becsatlakozik majd a kis kialakított életembe, mindegyik közössn kialakított közeget akar. Az lett volna a normális, ha találok valakit, összeházasodunk, összetesszük a pénzünket és abból kijött volna egy családi ház. Így meg 20 évre bebetonoztam magam a kis lakásba, ahova nem lehet gyereket vállalni.

Ez a pénz, kereset a haverok szerint meg kevés arra, hogy emiatt lecsapjon rám egy nö. Szüleim szerint jobban tettem volna ha otthon maradok és várok amíg találok valakit. Tudtommal a nöknél az elsöszámú szabály hogy nem jönnek össze olyannal aki a szüleivel él! Az összes barátomnak tényleg úgy jött ki a lépés hogy találtak valakit 25 éves korukig, elvették 2 éven belül, vettek közösen egy házat, aztán jött a gyerek.


Mit gondoltok? Hibát követtem el?


2016. febr. 10. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenki a saját életét éli és nem másét utánzza, valamint úgy éli az életét ahogy neki jó.


2. A másik dolog, hogy a haverjaid őrültek, ahol én élek itt vidéken esetleg irodavezetők, osztályvezetők, meg projektvezetők és ügyvezető igazgatók keresnek ennyi nettót mint te, és jó neked mert én csak 115-öt kapok, pedig 26 vagyok, és saját házam sincs. Mégis van barátnőm, és már a második az életemben!


Valaki közülünk valamit nem jól csinál.

2016. febr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Haver, mond meg nekik hogy foglalkozzanak a saját életükkel :D Nincs mit ott rendbe rakni, hogy a tiéddel foglalkoznak?


Ennyi hülyeséget rég olvastam ilyen tömören.

Örülj neki, hogy van egy saját lakásod. Elég sok ember szenved attól, hogy anyagilag elkötelezték egymás mellett a párjával aztán meg kiderült, hogy tűz és víz a kettő.


Ha összejön egy nő, akkor bármikor kiléphetsz, mert van egy saját kecó. Ennyi.


Ők láncolták össze magukat egymással. Minden rendben van nálad. Csak keresd meg az okokat miért nem jöttek össze a nők, akikkel foglalkoztál.

2016. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
hát haver van házad kocsid jól keresel még sincs nőd te valamit nagyon rosszul csinálsz
2016. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hát sztem anyagiaktól függetlenül is ez a különköltözés teljesen fölösleges volt. Mert hát amíg nincs kivel összeköltözni, addig minek(?).


"Tudtommal a nöknél az elsöszámú szabály hogy nem jönnek össze olyannal aki a szüleivel él!"


Ezért?


Hagyjuk már! Nincs semmi ilyen szabály! Vagy ha mégis van ilyen nő, aki csak ezért nem jön össze valakivel, hát akkor úgy kell neki.


Én 24 vagyok, és nekem nagyon jó az anyagi hátterem, van saját lakásom(örököltem), de én kiadom. Régebben éltem ott egy másfél évig egyedül, de nem éreztem jól magam. Inkább hazaköltöztem a szüleimhez, a lakás meg készen vár. Majd ha lesz komoly barátnőm, akkor odaköltözöm vele.

2016. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy van egy lakásod, még simán összedobhatsz a nőddel egy nagyobbra hogy legyen hely a családnak, ezt meg ki lehet adni albérletbe, meg jó lesz vészhelyzet esetére. A leendő barátnődnek meg nem kell tudnia róla hogy ez a te lakásod. Rákérdezni csak nem kérdeznek rá hogy saját lakásban laksz-e vagy albérletben.
2016. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy hibát már látok: ne engedd, hogy a rokonok belepofá.zzanak az életedbe!


Mert ezek mindig találni valamit, és siránkoznak!

Mindegy, mit és hogy csinálsz, mert akkor is valami sza.r lesz nekik.


Egy nem derült ki: neked jó ez így? Elégedett vagy? Büszke vagy rá, hogy ennyit sikerült felmutatnod egyedül?

Ha igen, akkor nagyon magasról tojni kell a rokonokra, és foglalkozzanak a maguk dolgával. Anyukának és apukának is lehet mondani, hogy nem kell beleszólni: MAGÁNÜGY.


A többivel ráérsz akkor foglalkozni, ha a feleséged azzal a hírrel fogad, hogy újra terhes, és ikreitek lesztek. Addig mit kattogsz azon, hogy kicsi a lakás egy családnak?!

Nagyon öregek lehetnek, ha az ő fejükben még élénken él a röghözkötés.

Egy lakást el lehet adni, és annyi nagyobb kecó van, hogy még el is adják.


Magabiztosságra kéne gyúrni, és akkor lenne nőd is.

2016. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az életed saját magad alakítod, formálod. Senkinek semmi köze hozzá. Véleményt meg lehet hallgatni, elfogadni, elutasítani.

Persze könnyebben boldogulsz ha közösen vágsz bele az életbe egy nővel, akivel együtt vagytok és van tervetek a jövőre. Kevesebb esélyed ettől nem lesz párkapcsolatra. Ez baromság.

A barátaid, haverjaid is kretének, idióták.

Nem a pénz a lényeg, hogy legyen barátnőd. Valaki minimálbéren van, mégis van barátnője és boldog párkapcsolata.

Nem követtél el hibát.

2016. febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de szerintem pont hogy te jársz jól. Ez a saját lakásod, ha közösen dobtátok volna össze, aztán úgy alakul, hogy mégsem igazi a kapcsolat, akkor neked menned kell. Ez házassági szerződés nélkül is a tied marad, szóval szerintem ez a mai világban hatalmas pozitívum! A normális nők pedig nem gondolnak ilyenekre. Ha emberileg rendben vagy, akkor az fog dönteni.
2016. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én már tudom mi a baj!


Nézzük a kérdezőt: van pénzem van lakásom van kocsim van egzisztenciám van befektetésem van minden országból szuvenírem van hatalmam vezérigazgató vagyok egy multinál én vagyok az atyaúristen tank


nézzük a problémát: anyuci azt akarta a kicsi fiából hogy vigye valamire, apuci azt akarta a kicsi fiától hogy legyen lakása és megálljon a lábán


kisfiú szót fogadott a szüleinek és stréber volt :D

2016. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is ezt az utat jártam be és nem bántam meg.

A saját egzisztencia megalapozása számomra kulcsfontosságú volt, ezért tanultam évekig, hogy önállóan is el tudjam magamat tartani, hogy csak arra koncentráljak, hogy beindítsam az életemet és megvalósítsam az álmaimat. 30 évesen semmiről nem maradtál még le.

Ha egyszer megtalálod a párod, akkor nem azon fogsz kattogni, hogy vajon van-e pénz a gyerek pelenkájára és milyen ásványvizet vegyek a boltban, mert a legjobbat fogod megvenni a családodnak, és ilyenkor fogsz a haverjaid képébe nevetni akik boldogan kiszolgálnak a pultnál.

Nincs annál rosszabb érzés, mint amikor választani kell hogy család vagy munka-karrier, szerintem sokkal jobb először rendbe tenni az anyagi dolgokat és úgy családot alapítani, hogy csak rájuk kell koncentrálni!!!

38F

2016. febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!