Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen saját egzisztenciát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen saját egzisztenciát alakítottam ki, párkapcsolatom nincsen. Szeretteim szerint nagyot hibáztam, mert egy feleséggel az oldalamon kellett volna ebbe belevágni. Hibáztam? Mi az amit elértem ennyi idösen, sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok a nök terén kapós valaki. Igazi párkapcsolatom talán még nem is volt. Mindig próbálkozok, nem adom fel. Randiig se sikerül általában eljutni. Legyünk barátok, túl rendes vagy, van barátom (pedig tudom hogy nincs), ezeket szokták mondani.

Mivel nem volt más választásom a saját erömböl kezdtem neki az életnek, egziszencia kialakításnak. Jól keresek, nettó 260-at. Vettem egy szép, új épitésü lakást, 2 szobás. Van egy autóm, Ford Focus 2012. Szüleim támogattak, a lakás 25%-át kifizették és én is 25-öt, így nem sok a törlesztö, böven marad pénzem.

A szeretteim szerint nagy hibát követtem el hogy egyedül bevállaltam a hitelt. És nem az anyagiak miatt, hanem azért mert szerintük így már még kevesebb esélyem van párkapcsolatra. Szerintük nem lesz olyan nö aki becsatlakozik majd a kis kialakított életembe, mindegyik közössn kialakított közeget akar. Az lett volna a normális, ha találok valakit, összeházasodunk, összetesszük a pénzünket és abból kijött volna egy családi ház. Így meg 20 évre bebetonoztam magam a kis lakásba, ahova nem lehet gyereket vállalni.

Ez a pénz, kereset a haverok szerint meg kevés arra, hogy emiatt lecsapjon rám egy nö. Szüleim szerint jobban tettem volna ha otthon maradok és várok amíg találok valakit. Tudtommal a nöknél az elsöszámú szabály hogy nem jönnek össze olyannal aki a szüleivel él! Az összes barátomnak tényleg úgy jött ki a lépés hogy találtak valakit 25 éves korukig, elvették 2 éven belül, vettek közösen egy házat, aztán jött a gyerek.


Mit gondoltok? Hibát követtem el?


2016. febr. 10. 10:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a rokonokkal, a te életed, neked kell elégedettnek lenni vele. Majd lesz barátnő is előbb-utóbb. Mondjuk 20 év sok idő, én csak 8 évig törlesztek, de én is bevállaltam a hitelt egyedülállóként, mert összejött a keret, hogy külön költözzek, és már nagyon vágytam a szüleimtől elköltözni, az mellékes, hogy társsal vagy anélkül, így jött össze, nem jó a kapcsolatom a szüleimmel.
2016. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon jól mondja haver.

Én mindig ezt vallom előbb tegyük rendbe életünket,legyen pénzünk,saját kecó,kocsi,menjünk sportolni sportoljuk ki magunkat,ruhatár,na és utána szerintem tolhatod az ismerkedést.

Jól tetted,jó lesz ez így.

Bár számomra valami varázsló vagy,hogy 260 nettóból lakást hitelt fizetsz van kocsid is,nekem 350 nettó plusz kaff elment edzésre,ruhavásárlás,kocsira,tréningekre(továbbfejlődésre),le a kalappal előtted,ennyiből meg tudod oldani az életedet.


Ne parázz,kezdj el adni magadra,ruhatár,menj edzeni,fejleszd a személyiségedet,és tuti lesz csajod.

Saját kecó k..rva jó.


A lányok ki vannak ha a szülőkkel lakik valaki,nem egyszer hallottam már,egy FÉRFI ne az anyjával éljen iszonyat gáz,fújjjj,szóba nem állnának vele.

De az se jó,hogy pasikkal(haverokkal) laksz együtt,nekem ilyen volt saját kéromba együtt laktunk tesóm és egy haver,imádtam,de a szitut utáltam a nők huzták a szájukat és jogosan.

És az se mindegy hol laksz,normális helyen kell nagy erkéllyel.

2016. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Minek olyanról gondolkozni,ami nincs?


Szüleid,meg a haverjaid minek okoskodnak bele abba, ami nincs,meg lehetett volna?



Nagyon is szép teljesítmény,sőt,szinte lehetetlen és nagyon szerencsés,amit elértél eddig!


2 szobás újépítésűbe is lehet gyereket vállalni.Barátnő meg amikor lesz,szépen beköltözik hozzád,éldegéltek és közösen fizetitek a rezsit,meg a kaját, a törlesztőn meg lehet változtatni,csökkenteni a futamidőt, előtörleszteni is lehet, sőt még nagyobbra is cserélheted időközben a lakást, mert neked elsősorban a hitelt kell törlesztened. Ha ügyes vagy mindened meg lehet!


Házat venni manapság nem érdemes.Állandó jelleggel hirtelen költségekkel jár.Ha valami elromlik,100ezres,meg milliós pluszköltséget jelent.(kazán,tető,vezetékek,csatorna,AKÁRMI).


Legyél elégedett azzal,ami van, és a barátnő meg jönni fog. A többi márcsak részletkérdés.

2016. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
haveeer,bu zi-e vagy??, 260e-et keresel és itt rinyálsz?! még ha felét elviszi a lakástörlesztésed akkor is van autód,lakásod és pénzed. akkor mi is a bajod?
2016. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 pl az hogy nem várja otthon senki, és csak él bele a világba, meg öregszik. Remélhetőleg azért vannak barátai akikkel össze tud járni, de én nem irigylem.
2016. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, sztem teljesen oké, ahogy csináltad. ezt a bebetonozást nem értem: ha lesz egy bnőd, akinek mondjuk van egy nagyobb lakása, majd éltek abban, a tiedről meg közösen döntötök, h kiadjátok vagy eladjátok stb. Ha meg neki nincs,akkor meg örülni fogtok, h jaj de jó, legalább neked van, nem kell albérletet fizetni.


Az csak rajtad múlik, h mennyire engeded majd a bnőnek, h alakítson az élettereteken.


Miért ne lehetne 2 szobás lakásba gyereket vállalni? Jó, igaz, 5 gyereket nem lehet, de 1-2-t miért ne?

2016. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

:)

Baromság hogy amiatt hátrányban lennél mert egyedül vetted fel a hitelt. Istenem úgy bírom az ilyen idióta megmondó embereket. Foglalkozzon az ilyen a saját nyomorával. Egyik füleden be, másikon ki, szerintem így csináld.

Az meg éppen hogy tettszik a komolyabb nőknek, ha már elértél valamit. Nem a pénz miatt, hanem mert teszel valamit, nem olyan vagy aki csak várja a sült galambot.

Biztos rossz egyedül nyilván, tudom milyen.

Az meg hogy van ez a lakásod, egy komolyabb kapcsolat mellett ki is lehet adni, vagy eladni, és menni családiba. Az hogy hitelt vettél fel nem jelenti azt hogy oda vagy betonozva.... Vannak lehetőségek csak meg kell találni, de most felesleges ezen agyalnod.

Majd ha lesz komoly párod akkor gondolkozhattok merre hogyan tovább.

Az sem jobb ha együtt vesztek fel hitelt jön 2 gyerek, neadjisten megromlik a kapcsolat, akkor kapkodhatjátok a fejeteket hogy lábaltok ki a nagy hitelezésből.

Szerintem te meg a 260 nettódból pár év alatt vissza tudod pengetni a hitelt, ha nem élsz nagy lábon, és máris nem vagy kötve semmihez.

2016. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt :

De nem is ez a te bajod szerintem, hanem az hogy egyedül vagy. Próbálj ismerkedni többféle képpen. Élőben, neten, ismerősökön, barátokon keresztül, hobbin keresztül.

De közben foglald le magad hogy ne mindig csak azon járjon az agyad. Legjobb ha minél kevesebbet vagy otthon egyedül.

2016. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!