Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet párkapcsolatom úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet párkapcsolatom úgy hogy szinte minden ember gúnyolódik rajtam?

Figyelt kérdés
Csendes, visszahúzódó lány vagyok. De ha visszaszólok is csak kiröhögnek mindenütt. Eddig még párkapcsolatra sem kellettem egy fiúnak sem. L/24
2016. márc. 18. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel gúnyolódnak?
2016. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ronda vagy, mint egy busz akkor sanszos, hogy el fognak kerülni a fiúk. De ugye a Betti, a csúnya lány óta tudjuk, hogy a legrondább csajból is lehet álomszépet varázsolni, szóval ez esetben neked kell megküzdened a változással, változtatással.

Egyébként tényleg jó lenne tudni, hogy min gúnyolódnak.

2016. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya sem buta, inkább a csendességem miatt tesznek rám megjegyzéseket.
2016. márc. 18. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:

én is mindig kaptam az oltást e miatt, iskolában, egyetemen, mindenhol... szociofóbiám van és nem könnyű vele élni viszont találtam interneten valakit aki nagyon szeret és elfogadja ezt.. szóval semmi sem lehetetlen. vannak még normális emberek.

24N

2016. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasson meg, hogy bizonyítottan a buta emberek beszélnek többet.
2016. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Nekem például kifejezetten bejön egy csendesebb, szolidabb lány. Az is egy jó tulajdonság, hogy visszaszólsz :) Gondolom van jó okod van rá. Az meg, hogy ilyenkor kiröhögnek, ha belegondolsz, "természetes" a támadó fél részéről, mivel csak így tudják kezelni ha az akit bántanak visszavág. Lehet meg is leped őket ezzel és zavarba jönnek.


Egyébként volna kedved beszélgetni velem?

25F

2016. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig vannak jópáran akik pont a csendes lányokat keresik.
2016. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem középsuliban maceráltak a visszahúzódásom miatt,fősulin már nem.Netes társkeresést próbáltad?
2016. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!