Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így mégis hogy és hol találjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mégis hogy és hol találjon párt az ember, ha a szórakozóhelyeken is ez megy?

Figyelt kérdés
A férfiak gyakorlatilag nem akarnak/képesek a "klasszikus" módon ismerkedni. Ha valaki odajön táncolni, várható, hogy perceken belül már a számba próbálja majd a nyelvét, úgy, hogy még egy szót sem szólt hozzám. Régebben naivan úgy gondoltam, hogy majd egy idő után elmegyünk valami csendesebb helyre beszélgetni, hogy egyáltalán kicsoda a másik, de erre még soha nem volt példa, csak a dörzsölködés meg a nyomulás megy. Így hogy ismerkedjen az ember? Vagy már tényleg semmi igazi ismerkedős hely nem maradt, ahol nem csak megkapni akarják az embert?
2016. márc. 18. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Rossz helyen ismerkedsz, amúgy szórakozóhelyen 90%-ban nem ismerkedni mennek hanem egy éjszakás kapcsolatért. A nők többsége is. Szóval akkor menj valamerre el...park, könyvtár,kávézó, sportesemény...vagy ahol "nyugisabb" és ott próbálkozz.
2016. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Voltam én már mindenhol, sehova sem ismerkedni járnak az emberek.

Park, kávézó: kb. mint az utcán ismerkedés - senki nem próbálkozik így manapság. Lehet képzelegni, hogy minden nőt 5-6 férfi leszólít egy nap, csak szöges ellentétben van a valósággal.

Könyvtár: nagyon-nagyon sokat ültem könyvtárba, elhiheted, senki nem párkeresési célzattal megy. Klasszikus tanács, hogy ott milyen jó ismerkedni, csak nem tudom ki találta ki, miközben gyakorlatilag mindenkit csak zavar, ha valaki ott akarna próbálkozni. Akinél próbálkoznak, azt is, mert nem azért ment oda, hanem mert valami konkrét dolga van, meg a többi embert is, akik szintén szeretnének a sajátjukra koncentrálni.

2016. márc. 18. 11:44
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

Velem mindig beszelgetni akartak egy kis tanc utan. Nekem szorakozohelyrol van az osszes komoly kapcsolatom/ elettarsam.

Te valtod ki ezt a pasikbol. Tarts onvizsgalalatot.

N

2016. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az elsonek igaza lehet. Valoszinuleg ugy nezel ki vagy viselkedsz hogy meg se probalnak megismerni. Pl ha ugy oltozol mint egy prosti, ne csodalkozz ha ugy is kezelnek.
2016. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Próbálkozz neten!
2016. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Dreamer88 ***** válasza:

Próbálj meg más helyekre is menni.

Az, hogy könyvtárba jársz már egy jó jel (igaz ott tényleg nehéz ismerkedni).

Előadások/koncertek/kulturális műsorok.

Vagy, ahogy az előző is írta, net.

2016. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok és ugyanez a bajom. Nem tudok sehol sem ismerkedni.

Bulizni nem járok, pontosan azért, amiért te is írtad. Oda mindenki a dugás miatt megy. A csajok könnyűvérűek. Amelyik lány bulizni jár, az nekem már nem is pálya.

Suliban, munkahelyen lehetetlen. Kevés a nő és aki van, az mégis annyira fennhordja az orrát és elkényeztetett, hogy nem lehet megközelíteni. Vagy már foglalt.


Próbáltam társkeresőn ismerkedni, de ott szintén lehetetlen. Semmi válaszreakció vagy, ha mégis, akkor nagyon gyorsan megszakad a beszélgetés. Minden nőre többszáz pasi ír rá rövid idő alatt. A nők el vannak szállva az egójuktól, hogy mekkora rájuk a kereslet. Felszínesek lettek és szintén hozzájuk sem lehet szólni.


Szóval számomra sem látok sok lehetőséget

2016. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, javíts ki, ha tévedek, de úgy tűnik, te mindenhol azt várod el, hogy a másik fél kezdeményezzen. Ha így van, akkor talán ezzel (is) van a probléma.
2016. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Táncos szórakozóhelyeken ritkán van csendesebb hely, max a WC, de oda nem azért járnak az emberek :D Kocsmába, meg egyéb iszogatós helyekre mindenki társasággal megy, ott nehéz próbálkozni.


Am meg nem is tudom h akarsz beszélgetni, mikor falkában jártok kizárólag. A WC-ig nem találtok el egyedül. Legutóbb 3 barátnőből egynek WC-re kellett mennie, kiment, mindenkinek követnie kellett konvojban és ez nem kirívó eset volt.

2016. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egy kedves kedves, nem bunkó nem mindenét kipakoló nőkhöz odamennek inkább az emberek.


De aki ellenszenves, vagy flegma, vagy túl rib**ancos ahhoz ne csodálják ha csak dugásra megy ki a játék.

2016. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!