Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így mégis hogy és hol találjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így mégis hogy és hol találjon párt az ember, ha a szórakozóhelyeken is ez megy?

Figyelt kérdés
A férfiak gyakorlatilag nem akarnak/képesek a "klasszikus" módon ismerkedni. Ha valaki odajön táncolni, várható, hogy perceken belül már a számba próbálja majd a nyelvét, úgy, hogy még egy szót sem szólt hozzám. Régebben naivan úgy gondoltam, hogy majd egy idő után elmegyünk valami csendesebb helyre beszélgetni, hogy egyáltalán kicsoda a másik, de erre még soha nem volt példa, csak a dörzsölködés meg a nyomulás megy. Így hogy ismerkedjen az ember? Vagy már tényleg semmi igazi ismerkedős hely nem maradt, ahol nem csak megkapni akarják az embert?
2016. márc. 18. 11:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a látatlanban levont következtetést, hogy biztosan úgy öltözködöm és viselkedem, mint valami útszéli, de se a fenekem, se a mellem nem szokott kilógni és nem is dörgölöm egyiket sem ismeretlenekhez. Illetve mindenkihez így közelednek, mindentől függetlenül, nem csak magamon tapasztalom ezt.

Szoktam kezdeményezni én is, de semmit nem ér ilyen szempontból. Volt már, hogy ki akartam menni vele valami csendesebb helyre, erre elindult a másik irányba...

Ahova én járok, a pult közelében is lehet normálisan beszélgetni, még egy kis udvarra is ki lehet menni, szóval nem ezen múlik szerintem. Meg azon sem, hogy mindig a fenekemben van egy csapat lány, mert ha többen is megyünk, akkor is inkább keveredünk.

Koncertre járnék szívesen, de nem gyakran van errefelé olyan, amilyen zenéket én szeretek, másra meg nem látom értelmét elmenni (nem lenne kiváló kombó, hogy egyedül vagyok és még nem is élvezem egyáltalán).

2016. márc. 18. 18:16
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha van kedved ismerkedni, beszélgetni, írj rám :)

Nekem is az a problémám, hogy nem nagyon van lehetőségem :)

25F

2016. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Ugyan ez a problémám, csak férfiként.

A szórakozóhelyeken vagy csúnya lányok vannak, akik csak azt várják hogy végre valaki beakassza nekik, vagy řibaňcok, akiknek már a fél táncterem beakasztotta, vagy a senkivel szóba sem álló, falkában járó tündérek. ( biztos vannak kivételek) . Az utcán csak úgy, nem szólítok le vadidegen lányokat... A facebookon random bejelölgetés és nyomulás sem az én stílusom.

Nem tudom hová kéne mennem, ha egyedülálló, normális lányt szeretnék találni.

Fesztiválokon lehet találni, de még nem volt olyan, akivel egy megyéből jöttünk volna.

2016. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

1. Szóval, állításod szerint egy kedves, viszonylag visszafogott lány vagy.


2. De hozzád mindenki rámenősen közeledik, ergo szexre legfőképp. És senki nem akar neked lassan kedvesen udvarolni, beszélgetni veled, szép lassan megismerni hanem egyből durr a közepébe.


3. Szórakozó helyeken is vannak normális fiúk, férfiak, mint nők is csak nem sok, vannak akik direkt ide "szórakozni" járnak kikapcsolódni ergo köztük is van normális.


De! Hozzád még is csak az ilyen mihasznák csapódnak.


Ennek, valóban nem szokott más oka lenni, mint a viselkedés, az aktív figyelemfelkeltés, az öltözködés.


ergo ha itt a szórakozóhelyen évek alatt nem jön össze semmi, akkor talán nem ott kéne ismerkedni.

2016. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket könnyű kiszűrni azzal, hogy mondjuk nem az öltözködésedre helyezed a hangsúlyt. Akkor máris nem vesz észre, aki ilyesmire utazik.
2016. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Arra egyébként gondoltál-e, kedves kérdező, hogy akit te keresel, az esl. egyáltalán nem jár szórakozóhelyekre? Mondjuk abból az okból, hogy hasonló tapasztalatai voltak ott a másik oldallal, vagy esetleg egyátalán nem vonzzák a szórakozóhelyek?

A másik, hog egyre inkább úgy érzem, a nők ma is természetesnek veszik, hogy a férfiak próbálkozzanak, ők meg majd válogatnak. (Nem mondom, hogy te ilyen lennél, csak szeretném, ha elgondolkodnál rajta.) Értem, hogy ez nagyon kényelmes meg megóvja a nőket a visszautasítástól, és csak a férfiakat teszi ki ennek. De ez nem tesz jót a két fél egyenlőségének a kapcsolatban, ami manapság - joggal - elvárható. Sokat hallom - elsősorban nők szájából -, hogy "nem a középkorban élünk", de ezt a kényelmes álláspontot a többség nem hajlandó feladni ma sem.

2016. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Továbbra sem hiszem, hogy r_bancosan öltözködnék. Valami ilyen stílusú összeállítást képzeljetek el: [link]

Ha ez k_rvás, akkor nagyon visszafogott körökben mozoghattok.

Amúgy nem biztos, hogy szexet akarnak, eddig a közlésig nem jutunk el, viszont számomra nem pont az jelzi a komoly szándékot, hogy le akarnák dugni a nyelvüket a torkomon.

Egyébként nem feltétlenül szórakozóhelyen szeretnék ismerkedni, de akkor manapság HOL? Mert erre használható ötletet még soha nem adott nekem senki...

Szoktam kezdeményezni én is, illetve régebben csináltam, de csak levegőnek nézést, fintorgást, meg kinevetést kaptam.

2016. márc. 19. 12:14
 18/19 anonim ***** válasza:

És ha nincs jobb ötleted, akkor maradsz a szórakozóhelynél? Mert akkor ne lepődj meg, ha továbbra is ezekbe az alakokba botlasz bele.


"Szoktam kezdeményezni én is, illetve régebben csináltam, de csak levegőnek nézést, fintorgást, meg kinevetést kaptam." Szerinted a másik oldalt ugyanezek a visszajelzések mennyire motiválják a kezdeményezésre? A nők a férfiak feladatának tartják a kezdeményezést, és a maguk előjogának a visszautasítást. És ezt így tartják "normálisnak". De miért akarná bármelyik férfi az általad említett levegőnek nézésnek, fintorgásnak és kinevetésnek kitenni magát? Kinek van erre szüksége?

2016. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ami az összeállítást illeti: sztem a cipőt leszámítva abszolút vállalható. A cipő gáz.
2016. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!