Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy annyi dekoratív ember van, mégis általában a hétköznapiakat és a csúnyácskákat látom párban?

Figyelt kérdés

Amerre járok, mindenhol tömegével mászkálnak a gyönyörű lányok és a helyes pasik, de vagy egyedül, vagy lányok a barátnőikkel, pasik a haverjaikkal. Amikor párokat látok, azok meg általában a kevésbé jó küllemű emberek. Pedig logikusan pont fordítva kéne lennie, valószínűleg a jó kinézetű emberek is azért adnak magukra, hogy eladhatóbbak legyenek.

Ez miért lehet?


2015. okt. 10. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez olyan mint vmelyik filmben, ha lehuzza a gyurut, akkor maris szimpatikussa valik. :)
2015. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is sok ilyet látok. Most vagy a mi szépérzékünk más, vagy pedig megtalálta zsák a foltját :)))
2015. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy a szep emberek magabiztosabbak (egyedul is maszkal) es nagyobb a barati kore.


Amugy ez hulyeseg, ahogy a megfigyelesed is. Attol, hogy egyedul latod vagy baratokkal, meg lehet parja...

2015. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Talán nekik több a rajongójuk, így tovább tart, amíg kikötnek valaki mellet, többet válogatnak.

Vagy sokan közülük főképp külső alapján választanak és nem működnek a kapcsolataik.

Vagy nagyon magasak az igényeik.


Egyébként nem teljesen tudom igazolni, amit leírtál, én úgy tapasztalom, hogy szebbek is, csúnyábbak is vannak párkapcsolatban.


A másik: aki ad magára, nem feltétlenül néz ki jól.

Hány csinos, ápolt, jól öltözött nőt látok és olyan a fejük, hogy szinte nyerít egy mokkacukorért. Vagy férfit, elegánsan, menő frizurával, málé, kalácsképpel.

2015. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én meg pont úgy látom, hogy látok szép férfiakat, semmilyen nőkkel. én meg mindig azt gondolom, egy szép férfinak én nem kellenék, mert nekik csak a tökéletes modellnők kellenek. a valóságban meg nálam sokkal rondábbakkal jönnek össze. hm. szerintem a szépekhez sokan nem mernek közeledni, mert úgy érzik, nem méltók rájuk. aztán van egy bátor, aki végre közeledik, és a szép végre örül, hogy kell valakinek. Persze ez nem minden esetre érvényes, de szerintem sokszor így van. mert szép férfit szinte sosem látok szép nővel pl.
2015. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a "csúnya pároknak" nincsenek olyan elvárásaik, mint a "dekoratív embereknek". Ők csak boldogok akarnak lenni, amit mások személyiségében találnak meg, nem pedig a külsőben. Dekoratívok pedig tudják, hogy mit érnek és nem adják az alá. Hozzátenném sokszor sokat hisznek magukról és nem az ő "kategóriájukban" keresgélnek, hanem valamivel feljebb. Ezért egyedül vannak.
2015. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5ös ebben is van valami, pont tegnap láttam egy ismerősömet, akiért a legjobb csajok is odavoltak (meg gondolom még most is), és egy teljesen átlagos lánnyal ment kézenfogva.
2015. okt. 10. 11:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, h atlagos az a lany? Lehet, h o melyt.rkozik a legjobban , elozo noi meg nem tudtak? Vagy sorolhatnam meg, ami kulsore nem latszik.

Amugy meg komoly kapcsolatta altalaban a szurke egerkent oltozo noket szedik fel. Ezt magamon is tapasztaltam. Nincs smink, nincs dekoltazs stb. Azota van egy elettarsam. Aztan mindig konyorog, h vmi allati dekoltalt cuccot vegyek fel. A smink meg ronda szerinte. Ez is olyan fura nekem. De teny, hogy teljesen osszeillunk es rengeteget szexelunk.

2015. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!