Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoo-n nem is tudok csevegni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n nem is tudok csevegni olyannal, akivel nem állok párban?

Figyelt kérdés
Akivel kölcsönösen kedveltük egymást, azzal csevegek meg minden. Viszont aki engem nem kedvelt, az egyáltalán látja azt, hogy küldtem neki üzenetet a csevegésen keresztül? Még csak el sem olvassák az üzenetet. Ezért küldtem elég sok nőnek üzenetet, de még csak el sem olvassák azt. Egyáltalán látják, vagy csak azzal lehet csevegni, akivel kölcsönösen kedveltük egymást?
2015. szept. 21. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Látják, de nem olvassák el. A jobb csajok akár napi 50 üzenetet is kapnak.
2015. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. És hogy tudok előrébb kerülni a sorban? Csak egy képem van, ha legalább 3 lenne, az segítene valamit? Mert mindig azt írja, hogy töltsek fel még 2 képet, hogy értékelni tudjanak. Pénzt nem akarok arra áldozni, hogy előrébb kerüljek.
2015. szept. 21. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalak nagy részénél pedig abba pénzt kell rakni. tekintsd befektetésnek :D


Nekem a badoon nem volt soha fizetős szolgáltatásom, lepörgetem a napi 600 randis játékot, és hagyom a fenébe. Ha vaaki visszajelöl,arra ráírok és ennyi.


Van valami "szupererő" akármicsoda de sosem néztem meg mi az, az egész oldal gagyi szerintem. Használhatatlan. :D

2015. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld magad törölni és felajánl 3 nap szupererőt.
2015. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy érted, ha rámegyek a profilom törlésére, kapok 3 nap szupererőt, csak ne töröljem magam?
2015. szept. 21. 08:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy abszolút nem értem a jobb csajokat, hogy egyáltalán minek vannak fent ilyen oldalakon. Üzenetet el sem olvasnak, még csak a profilt sem nézik meg. Elhiszem, hogy népszerűek és ez fárasztó, de azért ők is tehetnének valamit azért, hogy normális férfit találjanak. Aztán sírnak, hogy csak idiótákkal akadnak össze.
2015. szept. 21. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
a többsége csak kelleti magát ott, ne vedd komolyan az oldalt, mert a csajok többsége "poénból" van fenn. :) Én sokkal beszéltem már, nagyon kevés, akit el tudnék képzelni bnőnek onnan, a legtöbbet megértem, h csak meg akarják dugni. én feljárok, ahhoz képest visszaírnak sokan.
2015. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
LOL! :D #4es köszi a tippet tényleg :DD:D
2015. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!