Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most lehetőségem adódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lehetőségem adódott arra, hogy talán legyen párkapcsolatom, de nem tudom mit tegyek? 20F

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal. 17 éves és egyértelműsítette, hogy bejövök neki. Nekem is tetszik ő igazából, csak nagyon fiatalos. Én sem vagyok öreg, sőt, fiatalabbnak nézek ki és ő sem néz ki 17-nek véleményem szerint. Mindegy, nem ezen van a hangsúly, hanem hogy 2 nap után már rögtön tudatni is kell, hogy mit akarok. Mondta, hogy nem érti, hogy mit szeretnék és azt mondtam, hogy én sem. De tényleg nem tudom. Ő egy ilyen "macsónak" hisz (valószínűleg a korkülönbség miatt), aki több nővel is volt már, közben baromira nem. Egyetlen nővel sem voltam, csak párkapcsolati szinten, úgy is csak 3 hetet.

Félek, hogy összejövök vele és nem fogom tudni élvezni a dolgot, így "összetöröm" szegényt. Csak úgy "megdugni" meg nem akarom, mert ő normális lánynak tűnik, nem ezt érdemli, a másik meg az, hogy nem is lennék rá képes, hiszen szűz vagyok, míg ő a célzásaiból véve nem.

Érdekes helyzet, mondta is, hogy fura vagyok, tudom, hogy azért, mert nem nyomulok és jelzem, hogy akarom a dolgot.

Nem tudom mit csináljak.


2016. febr. 28. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd oda magad, nem kell arra gondolni, hogy vége lesz. Miért lenne vége? Legyél férfi. :)
2016. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk, ha nem összejövünk és egyszerűen nem fogom élvezni az egészet. Ez volt az exemmel is és nagyon nem bírtam.
2016. febr. 28. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak is, hogy élvezd :)
2016. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ami tény, hogyha nem te dugod, akkor dugni fogja más. Szóval ne tökölj ezen, mert arra a sorsra jutsz mint mi, akik 27 meg 30 évesen is itt rinyálunk mert szüzek vagyunk.
2016. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!