Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért könnyebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért könnyebb az életük ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Állandóan azt tapasztalom hogy egy lánynak kisújját sem kell mozditania,talál magának annyi pasit amennyit csak akar,mindegy hogy néz ki.Mig egy pasi ha nem született brazil szappanopera külsővel akkor örökre szüz marad. Itt is azt tapasztalom hogy egy magányos lány ki ir egy kérdést akkor máris tele van a postaládája vagy ha szexuális kategoriába ir ki valamit akkor már be is telt neki a postaládája. mig egy pasi ha ilyennel próbálkozik akkor azt rögtön magakarják kövezni meg minden féle perverz álatnak gondolják. A csendes de rendes pasik azok meg csak úgy vannak a semmibe,ők nem tesznek ilyen utalásokat igy semmi se történik. A nem csendes pasikat meg perverz állatnak gondolják a csajok. De egy nő csinálhat akármit az tökéletes azt elnézik neki az mindent felülir hisz ő nő minden újjára kap egy pasit mindegy ha csúnya,ha öreg,ha tolószékes akkor is.
2016. ápr. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:

tudok érzelmekről beszélni de a nők nem kedvelik ha egy férfi az érzelmekről beszél.

nem akarok mindenki kedvében járni, nem vagyok megosztó de semleges sem,aki veszi az időt hogy megismerjen kedvelni szokott mert barátságos ember vagyok.

de aki szóba sem áll velem az nem tudhatja hogy milyen vagyok.


egyébként amit leírtál az sok emberre igaz de mégsem magányos mindenki.

biztosan van benne igazság de nem hinném hogy minden nőnek csak az jön be.ha igen az elég szomorú...

2017. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!