Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért könnyebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért könnyebb az életük ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Állandóan azt tapasztalom hogy egy lánynak kisújját sem kell mozditania,talál magának annyi pasit amennyit csak akar,mindegy hogy néz ki.Mig egy pasi ha nem született brazil szappanopera külsővel akkor örökre szüz marad. Itt is azt tapasztalom hogy egy magányos lány ki ir egy kérdést akkor máris tele van a postaládája vagy ha szexuális kategoriába ir ki valamit akkor már be is telt neki a postaládája. mig egy pasi ha ilyennel próbálkozik akkor azt rögtön magakarják kövezni meg minden féle perverz álatnak gondolják. A csendes de rendes pasik azok meg csak úgy vannak a semmibe,ők nem tesznek ilyen utalásokat igy semmi se történik. A nem csendes pasikat meg perverz állatnak gondolják a csajok. De egy nő csinálhat akármit az tökéletes azt elnézik neki az mindent felülir hisz ő nő minden újjára kap egy pasit mindegy ha csúnya,ha öreg,ha tolószékes akkor is.
2016. ápr. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
84%

"Nézegetem a facebokon hogy egy csajnak elég felvenni egy legingset,kitolja kicsit a fenekét aztán 1 millió privátot kap.."


Nem gondolod, hogy ez a férfiakat minősíti? Ha a nők is olyanok lennének, hogy "mindegy, csak f....sz legyen", akkor a férfiak találnának könnyebben szexpartnert.


Szerintem kifejezetten szánalmas dolog az, hogy ha az ember nőként válaszol a szex és szerelem témakörben egy kérdésre, rögtön 10 privát érkezik olyan férfiaktól, akik már látatlanul meg akarják dugni....


Normális kapcsolatot találni pedig épp olyan nehéz egy nőnek is, mint egy férfinak.

2016. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:

#12

Igen, kb ezt mondta nekem egy nő, csak más szavakkal. Minden nap másik férfival találkozott, és hú mennyi lúzer van, szegénykém.

2016. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
54%
Mert férfinak nem születik az ember, hanem azzá válik. Egy férfi pedig ugyanolyan könnyen ismerkedik, mint egy nő, ha nem könnyebben.
2016. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
82%

Én nem túl szép, túlsúlyos lányként azt mondanám, ez ebben a formában nem igaz. Igen, b.ásra tudtam volna találni magamnak egy-két embert, azt is az igénytelen, nálam 30 évvel idősebb kategóriából jó részt... de ha én nem vagyok ilyen ösztönlény, akkor is csapdossam a seggemet a földhöz csak azért, mert van pár pasi, akinek az a legfontosabb, hogy végre dughasson, nem az, hogy társat találjon magának? Mert normálisan eddig 2 srác ismerkedett velem a 27 életévem alatt, abból is az egyik 2 perc után intim témákról kezdett kérdezgetni nyílt utcán fényes nappal...


Szóval nem, nem kapok minden ujjamra pasit. Ez így nem igaz. És ennek ellenére nem küldöm el a kollektív férfinemet az anyjába, hogy jaj, felszínes meg mittudomén, mert úgy van jól, hogy mindenkinek megvan a saját ízlése, és aszerint választ párt.


Annyiban van könnyebb dolgunk, hogy társadalmi beidegződés, hogy a férfinek kell kezdeményeznie, és mivel a legtöbb nő ilyen tetkintetben elég konzervatív, nem fog ő leszólítani másokat. Így a férfiak, ha amúgy nemkcsak távolról nyígnak, és várják, hogy a sült galamb a szájukba repüljön, hanem tényleg próbálkoznak is, akkor többször élik meg a visszautasítást.

2016. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:

Jaj ti nők mindig áldozatnak állitjátok be magatokat meg hogy a szex nem az elsődleges hagyjuk már ezt a dumát..

A kedvencem még amikor mondják az állitólagos (normális lányok) hogy minden férfi csak azt akarja és mind egyforma---->valóság------>aki nem vonnzó számukra szexuálisan tehát külsőleg nem rázza fel őket azzal szóba sem álnak,se barátként se máshogy..Tehát akkor most a lányok nem olyanok mint a pasik hogy nekik is elsődleges a szex és nem a szerelem és a belső?

2016. ápr. 12. 12:22
 26/61 anonim ***** válasza:
75%
Nem azt mondtam, hogy a szex nem fontos, hanem hogy nem csak dugásra keresünk vkit. Mert kb. azt kapjuk meg, hogy örüljünk, hogy vki meg akar minket húzni (mert sok srác azért nyafog, hogy nincs kivel b.nia, nem azért, mert társat szeretne). Igen, fontos a fizikai vonzalom, mert az KELL a szerelemhez. Kapcsolatban a jó szex is. De az, hogy el van várva tőlünk, hogy kussoljunk meg ne is panaszkodjunk, ha már van 3 pasas, aki azt mondja nekünk, hogy elvinne egy körre (úgy, hogy nyilvánvaló, hogy komolyabbat nem akarnak)...
2016. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
impotens de aranyszivü rendes pasival ti se jönnétek össze,ti akiknek a szerelem állitólag sokkal fontosabb,erről ennyit..
2016. ápr. 12. 14:53
 28/61 anonim ***** válasza:
27. Igen, sokkal fontosabb, de a szex IS fontos. Nem az van, hogy csak az egyik, csak a másik. Nem tudom, hogy ennyire hülye vagy, vagy direkt tetteted, hogy provokáld a nőket... Miért nem lehet megérteni, hogy mindkettő fontos, és együtt működik a kettő? Meg azt, hogy ha vkinek fontos a jó szex, attól még nem örül annak, ha vkinek csak egy numera erejéig kell, mert a szerelem éppen annyira fontos neki?
2016. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
én összejönnék impotens de aranyszívű pasival ha minden másban összeillünk mert számomra nem fontos a szex s gyereket se nagyon akarok szóval ilyenre is van példa.
2016. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
57%

#24 "Mert normálisan eddig 2 srác ismerkedett velem a 27 életévem alatt"

Vigyázz, a plafon le ne szakadjon! Persze ha csak azok számítanak, akik elég jól néztek ki számodra, az más.

2016. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!