Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknak tényleg szinte...

A lányoknak tényleg szinte semmit nem kell tenniük az ismerkedésnél csak dönteniük?

Figyelt kérdés

Egy lány felregisztrál egy társkeresőre ott jönnek a levelek egyszerűen csak kiválasztja amelyik szimpi számára várja hogy a férfi elhívja randira a randin is szinte nem kell fizetnie semmit, mert a férfi fizet aztán csak dönt szimpi neki a pasi vagy nem.

Tényleg ennyire könnyű lenne nekik az ismerkedés?


2013. dec. 8. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha egy olyan pasit fog ki aki a lánytól is vár valamit, akkor nem egészen.
2013. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igen, ennyire könnyű. Ha a pasi csak szexet akar. Elszédít szép szavakkal, pl. "feleséget keresek, gyereket akarok". Fizet egy vacsorát, egy-két italt. A prosti többet kérne.
2013. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Vannak igényes, normális nők, akik nem a pénzre mennek, hanem belső értékekre. A volt csajom egy izmos, pénzes palit hagyott ott miattam, mert rájött, hogy normális pasit akar. Hidd el, sok normális nő van.
2013. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő, akinek a belső érték bármit is számítana. Utolsó, te valszeg jóképűbb voltál, mint az előző pasija.
2013. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös

"Nincs olyan nő, akinek a belső érték bármit is számítana"

Azért ne általánosítsunk :) Vannak ízlésficamos nők is :)

2013. dec. 8. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami általánosan igaz, arra nyugodtan lehet általánosítani :)
2013. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan lánnyal nem kezdek, aki nem akar tenni a kapcsolatért. Ha zöld utat ad (én is szimpatikus vagyok), akkor elvárom, hogy ő is annyit tegyen a kezdetektől fogva, mint én (kölcsönös érdeklődés stb.).
2013. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!