Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti férfiak az ismerkedésnél...

Ti férfiak az ismerkedésnél nektek mi számít jobban az arc vagy a test szépsége?

Figyelt kérdés
Inkább legyen a nő szép arcú csinos, de duci vagy csúnyább de jó legyen a teste, melyik számít jobban a test vagy az arc szépsége? (tudom a legjobb ha mind2 jó)
2013. nov. 24. 21:38
1 2
 1/19 anonim válasza:
attól függ ki hány éves meg milyen perverz
2013. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Arc :3
2013. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Az arc jobban számít. De inkább legyen átlagos arc átlagos test, mint gyönyörű arc, duci test. Utálom a súlyfelesleget.
2013. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Legyen jó melle!
2013. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Test. Az arca csúf szerkezetéről nem tehet, de a testét formában tarthatja :) 20/f
2013. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Nő vagyok.

Nem sok férfi jár erre (fiatalabbak az itteniek javarészt, főleg ebben a kategóriában), sajnos nem sok választ fogsz kapni tőlük. :)

Tapasztalat alapján azt mondom, hogy az arc. Szerencsém van, nem vagyok ronda, és voltam már ducibb is, vékonyabb is, de sose csökkent az érdeklődés irántam. (tényleg nem nagyképűség)

Viszont egy kevésbé szerencsés lány nehezebben talál párt, hiába bomba az alakja.

2013. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem az arc fontosabb.
2013. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

50-50%

Volt már olyan, hogy gyönyörű arcú lánynak sárgák voltak a fogai és rendkívül fura állagú volt a feneke és ronda mellbimbói voltak és a cicik is lógtak. Pedig nem volt kövér a lány. De nem tudtam vele megszokni a szexet. A párkapcsolatban az arc a fontosabb, viszont a szexben a testen van a fő hangsúly és ha nem esik ínyedre, hogy hozzáérj, akkor hiába van szép arca, nem fog menni hosszabb távon a dolog.

2013. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

5-ös

Ez nem igaz, vannak olyan csontszerkezetű, kötőszövet szerkezetű stb, hogy hiába kordába tartja a testét, nem zabál mégis lesz rajta felesleg.

2013. nov. 24. 21:42
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért nem célszerű az arcot mondani, mert arról nem tehet az illető. Én pl bevallom, hogy egy Béres Alexandra arcú és jó testű nőtől is simán beindulok, ritka az az arc, amelyik elviselhetetlen egy lánytól. De a csajok fordítva szinte mind ,,arcfetisizmusban" szenvednek és csakis az arcát nézik a srácoknak. Meg a kezét...
2013. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!