Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti férfiak az ismerkedésnél...

Ti férfiak az ismerkedésnél nektek mi számít jobban az arc vagy a test szépsége?

Figyelt kérdés
Inkább legyen a nő szép arcú csinos, de duci vagy csúnyább de jó legyen a teste, melyik számít jobban a test vagy az arc szépsége? (tudom a legjobb ha mind2 jó)
2013. nov. 24. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elmondom a kérdezőnek, hogy nekem volt gyomorfekélyem és bizony egy év alatt ( mivel nem tudtam enni ) ledobtam 15 kilót ( erős csontozatú vagyok ), azóta tudom, hogy az túl sok evés=zsírpárnák. Szóval, ha valaki nem eszik sokat, csak eleget, az nem lesz kövér.
2013. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amúgy az arcot nézem, nekem az mindent elárul egy hölgyről, mert a kedvesség kiül az ember arcára.
2013. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

10. légyszi a magad nevébe beszélj!!

Mert mi férfiaknak is nagyon fontos az arc, legalább annyira mint a nőknek!

2013. nov. 24. 21:49
 14/19 A kérdező kommentje:
10. Te lehetsz, hogy az ilyen igénytelen kanmajmokra gondolsz, akik minden lyukra rámennek.
2013. nov. 24. 21:51
 15/19 anonim ***** válasza:

A csontszerkezetnek mégis mi köze lenne a zsírhoz?

Ha valaki nem súlyos beteg annak nem lenne szabad elhíznia.(15 kg nál több felesleg)

2013. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
arc :)
2013. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ő neki is kiül a mosoly és a boldogság az arcára, mégsem hiszem, hogy annyira dugni szeretnél vele.


[link]

2013. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De pl ennek nincs ronda arca, de szétgyúrta a testét. Nem biztos, hogy jól esne vele a szex.


[link]

2013. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Ismerkedésnél egyértelműen az arc, mivel elárul szinte mindent az illetőről és ehhez nem szükséges, hogy a köznyelvben terjedő "szép" fogalmát kielégítse, mert valójában ez teljesen relatív. Az én barátnőm azt gondolja magáról, hogy csúnya, de a barátaim, ismerőseim 70%-ának tetszik. Engem valahogy a mosolya fogott meg nem is igazán az arca és amikor megismertem akkor életem végéig szerelmes lettem :) Szóval a külső az max. 10%-ot számíthat az egészben. Ha csak dugni akarnék akkor pénzért is vehetnék "szépséget". (persze aki megengedheti magának)
2013. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!