Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért könnyebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért könnyebb az életük ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Állandóan azt tapasztalom hogy egy lánynak kisújját sem kell mozditania,talál magának annyi pasit amennyit csak akar,mindegy hogy néz ki.Mig egy pasi ha nem született brazil szappanopera külsővel akkor örökre szüz marad. Itt is azt tapasztalom hogy egy magányos lány ki ir egy kérdést akkor máris tele van a postaládája vagy ha szexuális kategoriába ir ki valamit akkor már be is telt neki a postaládája. mig egy pasi ha ilyennel próbálkozik akkor azt rögtön magakarják kövezni meg minden féle perverz álatnak gondolják. A csendes de rendes pasik azok meg csak úgy vannak a semmibe,ők nem tesznek ilyen utalásokat igy semmi se történik. A nem csendes pasikat meg perverz állatnak gondolják a csajok. De egy nő csinálhat akármit az tökéletes azt elnézik neki az mindent felülir hisz ő nő minden újjára kap egy pasit mindegy ha csúnya,ha öreg,ha tolószékes akkor is.
2016. ápr. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
66%

Ébredj már fel, ebben a világban mind a két nemnek egyformán nehéz párt találni a különböző igények és felszínesség miatt.

Aki az ellenkezőjét állítja, az buta és csak kötekedni akar.

2016. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
59%

Aha, persze így van...


Annyira butaságokat írsz, hogy kedvem sincs megmagyarázni, hogy miért nincs igazad!

2016. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
73%

hidd el marha nehéz nőknek is párt találni

én kissé konzervetiv vagyok ami azt jelenti h nem szexel akárkivel

és nem is az első randin

spec ezt nem tudják kivárni és prüdp.csa leszek ...


szerinted ?

2016. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
67%
az igaz,hogy dugásra bármikor találnak partnert a nők..de kevés aki ennyivel megelégszik.
2016. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
57%

20-30 között egyértelműen könnyebb a Nőknek párt találni, mert a kapcsolatok elején a pasik tolják bele az energiát, ilyenkor egyértelműen a Nő van kedvezményezett helyzetben, aztán a kapcsolat előrehaladtával ez kiegyenlítődik.

30-40 között már nagyjából egál a helyzet, ott már a Nők is hajlandóak tolni a szekeret már az elején, főleg ha látnak benne potenciált.

40 felett pedig egyértelműen a pasiknak könnyebb párt találni, a 40 feletti Nők már tudják értékelni azt a keveset is amit önként kapnak, nem szalasztanak el egy valamire való jelöltet sem.

2016. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Tény, hogy szexre könnyű partnert találni, viszont ezek közül csak nagyon kevés alkalmas pl párkapcsolatra.
2016. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
51%
húha, ez jó nagy butaság, amit leírtál...nehogy azt hidd, hogy a nőknek könnyebb! persze, aki csak szexet vagy laza kapcsolatot akar annak könnyű, de aki egy kicsit és értelmes, érzelmes és hűséges típus az nőként ugyanúgy nem talál magának megfelelő párt/pasit! 22/L
2016. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
59%
Most mit mondjak kérdező egy így van. Egy nő akkor nem talál párt ha teljesen zárkózott esetleg konkrétan elmebeteg vagy ha nagyon gigamegaronda. Ha ezek közül nem áll fent egyik sem akkor nem sok dolga van csak emberek közé járni és igényesen öltözködni és nem teljesen elviselhetetlennek lenni és egy csomó férfit vonzani fog.
2016. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
30%

Nahát, micsoda eredeti gondolatok!


Mellesleg ha egy nő akármilyen rossz belső és külső tulajdonságokkal talál valakit, az azért van, mert lesz pasi, akinek mindegy, csak luk legyen.

2016. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

ma 19:08


" értelmes, érzelmes és hűséges "


Na pont az ilyen pasik esnek pofára,már számát sem tudom mennyi ilyet hallotam,olvastam,tapasztaltam..

2016. ápr. 11. 19:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!