Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknak miért könnyebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért könnyebb az életük ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Állandóan azt tapasztalom hogy egy lánynak kisújját sem kell mozditania,talál magának annyi pasit amennyit csak akar,mindegy hogy néz ki.Mig egy pasi ha nem született brazil szappanopera külsővel akkor örökre szüz marad. Itt is azt tapasztalom hogy egy magányos lány ki ir egy kérdést akkor máris tele van a postaládája vagy ha szexuális kategoriába ir ki valamit akkor már be is telt neki a postaládája. mig egy pasi ha ilyennel próbálkozik akkor azt rögtön magakarják kövezni meg minden féle perverz álatnak gondolják. A csendes de rendes pasik azok meg csak úgy vannak a semmibe,ők nem tesznek ilyen utalásokat igy semmi se történik. A nem csendes pasikat meg perverz állatnak gondolják a csajok. De egy nő csinálhat akármit az tökéletes azt elnézik neki az mindent felülir hisz ő nő minden újjára kap egy pasit mindegy ha csúnya,ha öreg,ha tolószékes akkor is.
2016. ápr. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:

ma 16:30


ilyet sem hallotam még

2016. ápr. 12. 19:13
 32/61 anonim ***** válasza:
38%
Jézusom de szánalmasok vagytok,itt sírtok a p*náért ahelyett hogy tennétek érte valamit.A csajok nem állnak szóba kráteres képű,lófejű zsírgépekkel/fogpiszkákkal,fúúú milyen szemetek...Én sem állok szóba nagyseggű,malacfejű umpalumpákkal,ha egyszer jobbat is megkapok.Nem a csajokat kéne provokálni,le kéne menni a kondiba.Ha a tested már kinéz valahogy,jóval könnyebb akármilyen csajt felszedni.Ennyit erről.
2016. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:

20:55


"nagyseggű,malacfejű umpalumpákkal"


hogy beszélsz a nő nemröl?


magadat minösitetted..



köszi

2016. ápr. 12. 20:56
 34/61 anonim ***** válasza:
60%
Te komoly ilyen fogyatékos vagy ember?Nem az egész női nemről beszéltem...Klinikai eset vagy haver.A szavakat kiforgatni megy,csajozni nem?Na látod ezért vagy te egy szerencsétlen lúzer aki itt sajnáltatja magát,élete meg nincs.
2016. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
Hiába megyek kondizni, ha a fejem kb. 100-szor rondább, mint az ördögé. Kondi, jó test, csak odáig el is kell jutni, hogy lássa a nő, hogy jó testem van, illetve lenne, ha kondiznék, de mivel a fejem az mínusz, így nem jutunk el a vetkőzésig, hova tovább egy kávéra sem. Ha valakinek van még valami használhatatlan de vicces ötlele, nyugodtan ossza meg, ne szégyenlősködjön! :D
2016. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
*ötlete
2016. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:

ma 07:06


Ez igy van! Az arcot nézi meg minden csaj,azon max plasztikai mütéttel lehetne segiteni..mert gondolom ha a test izmos is meg minden,de nem szeretne hányni amikor smárolni kellene..

2016. ápr. 13. 09:22
 38/61 anonim ***** válasza:

30. Nem. A kettő közül az egyik hülyén kopaszodott, foghíjas is volt, de adtam neki esélyt, mert normálisnak tűnt... aztán kiderült, hogy nem az. A másik, aki azóta már a vőlegényem, sem egy címlapfiú. 8ja meg oviban volt egy srác :D)

Most csak azokat számítottam bele, akik konkrétan leszólítottak. Azokat nem, akik gyakorin tök random témához hozzászóltak, hogy ismerkedni akarnak, mert ez az oldal nem arról szól.


Ha ezeken kívül tényleg a nagyapám korú perverzeket, a pohos kancigányokat meg az alkesz csöveseket is belevesszük, akiknek a kezdeményezési kultúrája kb. abból áll, hogy "jó a csöcsöd, meg.bnálak" meg le akar állni taperolni, akkor igen, volt, akivel azért nem álltam le, mert nem tetszettek ők sme és a viselkedésük sem (a nagy része full igénytelen volt... nem várok el csodákat senkitől, lévén túlsúlyos vagyok, de ha én meg tudom mosni a fogaim, megfésülködni meg lefürdeni, azt tegye már meg a másik is).

2016. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:

ma 09:39


"ismerkedni akarnak, mert ez az oldal nem arról szól."


Hahahaha


Mi a külömbség az utca embere és ide irogatók közöt?

Felettébb különös amúgy hogy rengeteg kérdésnél azt olvasom hogy itt ismerték meg élete párjukat,együtt vannak már évezredek óta stb..Tehát a nő maga az ellentmondás! A nők itt kolbászolnak állandóan a pasik után csak nem merik bevallani,rengeteg rejtett szexualitású kérdést kiirnak csakhogy pasik irjanak nekik,ezzel is persze semmi hátsó szándékuk nincs,elég szánalmasak és hazugok az itteni nők hogy amúgy külömbnek tartják magukat mint az utca embere..

2016. ápr. 13. 09:57
 40/61 anonim ***** válasza:

Kérdező,

1) én nem is írtam ki ide kérdést

2) ha azt te mondjuk annak tartod, hogy felhívás keringőre, hogy:

- megírom, hogy szoktam blúzt hordani

- megírom, hogy milyen harisnyát hordok egy divat kategóriában feltett kérdésre

- tanácsot adok egy lánynak szexualitás kategóriában, aki kérdezi, mit tegyen, ha öklendezik szopás közben, és nem bírja lenyelni... érted, egy segítő szándékkal írok neki, erre jön a válasz, hogy hú, akkor biztos szeretek szopni, és őt is leápolnám-e...


A legtöbbször olyan válaszaimra jönnek ezek az üzenetek, amikor leírom, hogy párom van. Hogy ők jobbak lennének.


De nyilván az én hibám... az is, hogy nem válaszolok rájuk. Ez nem társkereső, és én sem azért vagyok fenn.

2016. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!