Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor mikor mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mikor mondjam el a lánynak, hogy csak 9 cm erektáltan?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 21:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ezt miért kell bejelenteni bármikor is? Akinek 20 centis van, az rágódik rajta, hogy mikor kéne ezt közölni? A kismellű lányok rágódnak rajta, hogy mikor kellene közölni a pasival, hogy "figyi, most C-snek tűnik a kosárméretem, de ennek a fele csak szivacs"? Nem. Majd amikor leveszed a melltartót, akkor meglátod, hogy C az valójában A, csak éppenséggel H&M-es super push up melltartót hord. Aztán majd eldöntöd, hogy a tenyered nagyobbra vágyik-e, vagy sem. Nekem is volt olyan párom, akinek szintén valami 9-10 körüli mérete volt. És? Nem kérdeztem előre, ő meg nem szólt előre. Ha szólt volna, akkor biztosan abban a pillanatban álltam volna fel és köszöntem volna el tőle, mert belőlem olyat senki ne nézzen ki, hogy egy férfiben engem csak a F mérete tud érdekelni! Ne viccelj már! Ha olyan lánnyal találkozol, aki az első alkalommal eléd tesz egy kérdőívet, amin ilyen kérdések szerepelnek, h mekkora a farkad mérete és mennyi az átlagos havi kereseted, akkor legyél közlékeny. Amíg nem kérdezi, addig pedig valószínűleg úgy van vele, hogy azt rejt a kindertojás, amit...
2016. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek és a másik 9-10 centisnek:


Nem mindenkinek a centik számítanak.

Nekem pl soha nem volt hüvelyi orgazmusom.

Lehetett bennem 9 vagy éppen 19 centis műszer, teljesen mindegy volt.


Csak és kizárólag a csikló izgatásával tudok elmenni.

Ezzel nagyon sok nő így van.


Kezdd a szexet kiadós előjátékkal.

És amikor benne vagytok már akkor is izgasd őt a kezeddel is.

Nem lesz probléma a centi.


33N

2016. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22. Én ezt elhiszem, tényleg, de ne is haragudj, de neked is kellett gondolom élettapasztalat ahhoz, hogy erre rájöjj. Most az én korombeli lányoknak ez még nagyon nincs, és tartok tőle, hogy a nagy részüknek igenis számítanak a centik. Sok lánybarátom van és nem egy ilyen beszélgetést hallottam, hogy kiröhögték valakinek a koreai fasziját, mert 10 centi volt neki. Hozzáteszem, nyilván ők nem tudják az én problémámat, de ilyenkor süllyed az ember önbizalma a béka segge alá. Ja, és ők még nem is a tipik pitsák, normális lányoknak tartom őket a mindennapi életben, és mégis így vélekednek. 22/f.
2016. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
vannak nok akiknek egyaltalan nem fontos a szex, igy az sem, mekkora van neked. nem ok vannak a tobbsegben, de egy ilyen lany mellett is pl teljesen okes leszel.
2016. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!