Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/lányok nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nálatok mennyire számít az orr forma ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Olvastam itt mostanság elég furcsákat ezzel kapcsolatban ezért írtam ki a kérdést. Nálatok ez mennyit számít amikkor párkapcsolatra vagy akár csak szexre kerestek egy másik embert ?
2016. márc. 25. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semennyire!
2016. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valaki látom bedobta a csalit :D
2016. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Semennyire, ez butaság. :D Nekem sem tökéletes az orrom. Nem a tökéletességre megyek, hanem a különlegességre.
2016. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Hívjatok nyugodtan felszínesnek, de nekem nagyon számít, hogy kinek milyen orra van. Példának okáért sosem tudnék együtt mutatkozni olyan pasival, akinek turcsi orra van.
2016. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a nagy orrot nem szeretem, de csak ez alapján nem ítélek meg egy pasit se
2016. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vele ismerkednétek? [link]
2016. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem a gorbe, sasorr a kedvencem. Pl David Gandy . O is ronda, de olyan jo a stilusa.

N

2016. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Számít. Ha egy orr bán, szóba sem állok vele.
2016. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Egyetlen egy nő nincs akinek a nagy orr tetszene. Csakis a pisze és a... hát tudjátok a másik kicsi... turcsi.


De a nagy orr visszatszító a szemükben, kivéve azok akik elhiszik a nagyorrúak máig fentartott kamudumáját, hogy a "nagy orr nagy farkat is jelent".


Még a zsidó nők nézik el, de ők is csak azért mert ahhoz vannak szokva.

2016. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálam alapvető elvárás, hogy legyen.

Nem is bírnék olyan nőre nézni, akinek nincs.


Pontozzatok le, vessetek a mókusok elé, de ez van!

2016. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!