Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor hangoztassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hangoztassam hogy 30 évesen még szűz férfi vagyok és az igazinak akarom adni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez bejön a nőknek

Büszke vagyok erre ugyanis mondanám a nőknek hogy lehetett volna lehetőségem elveszteni de nem éreztem hogy ő az igazi.


2016. márc. 9. 15:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ismerkedés elején ne, max. ha nagyon vallásos csajjal kezdesz. Mert amúgy válogatósnak és nyálasnak fogsz tűnni, vagy olyannak, aki ezt az ócska dumát nyomja be, hogy meg tudja fektetni.
2016. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd meg magadnak!!
2016. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mert szerintem bejön a nőknek ha egy férfinak van tartása és nemet tud mondani ösztöneinek tehát van akaratereje
2016. márc. 9. 15:43
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha nekem ezt mondaná valaki, rögtön elkezdenék agyalni, hogy vajon milyen defektje lehet. Vagy hogy miért nem kellett a többi nőnek. És hogy majd most rajtam fog gyakorolni.
2016. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szűz tinédzsereknek ez imponáló lehet.
2016. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez imponáló is úgy a 20. életévig. Harminc évesen ha a saját korosztályodba keresel akkor ott már inkább apát keresnek a nők mint valami tanítandó pasit. Mert gondolom akkor párkapcsolatod se volt ergó olyan hibákat fogsz véteni amiket jó 10 évvel ezelőtt kellett volna. Én nem hiszem hogy 30 évesen ebbe belemennék. Sőt...ha azzal kérkedik a pasi hogy ő még soha nem volt senkivel így 30 éves fejjel akkor lehet most 20 évesen is annyiban hagynám.
2016. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
látszik, hogy mennyire bejön a nőknek ha 30 éves létedre is szűz vagy.
2016. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

nem jönne be. nem szűz tinilány vagy, hanem FÉRFI!

L21

2016. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne tedd, sőt célszerű lenne először alkalmi partnereket keresni (akár profikat).


A 20 feletti nők nagy többsége már igencsak bejáratott szexuálisan manapság, sok jó külsejű, magas, izmos, jóképű srác alá befeküdtek, szóval elég hamar levágnák mi a helyzet ahogy bénázol. Innentől több lehetőség van, de szerintem nagy részük nem kérne belőled.

2016. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
9. És az érzelmes lelkis lányok? Vagy ilyenek már nem léteznek?
2016. márc. 9. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!