Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor hangoztassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hangoztassam hogy 30 évesen még szűz férfi vagyok és az igazinak akarom adni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez bejön a nőknek

Büszke vagyok erre ugyanis mondanám a nőknek hogy lehetett volna lehetőségem elveszteni de nem éreztem hogy ő az igazi.


2016. márc. 9. 15:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekem ez így nem jönne be, inkább menekülnék is. Ez olyan nagyon erőltetett duma. Ezt tényleg max egy nagyon vallásossal próbáld ki.


Magával a szüzességgel még talán nem is lenne olyan nagy baj, de ezt a szöveget inkább hanyagold...

31n

2016. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
Az érzelmes lelkis lányokon is átment a fél város. A nem érzelmeseken átment a város, a falu, és az agglomerációból is ha leszólítasz bárkit akkor negy valószínűséggel neki is megvolt már.
2016. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
én akarnám tudni, mivel nekem ez nem tetszene, meg én sem vártam szóval nem menne a dolog
2016. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
ez még az érzelmes, lelkis lányoknak sem tetszene.
2016. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen már ne nagyon szerintem...még huszonegy-két évesen szép dolog, de ennyi idősen már inkább a nem okés kategória.

L

2016. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Hanyatt-homlok menekülnék tőle, mert tutira defektes. Az igazinak tartogatja magát? Na ne. Egészséges férfiembernek van igénye a rendszeres szexre, ha ennek hiánya nála ezidáig semmiféle gondot nem okozott, akkor ott komoly gondok vannak. Ha valakinek nincs rá lehetősége, most mindegy milyen okból, az egy dolog, de hogy valaki önkéntesen ilyen bigott, aszkéta életet éljen holmi romantikus okokra hivatkozva, az nálam nem oké. Még nőnek sem vagyok romantikus alkat, egy pasiban meg kifejezetten taszít az ilyen, de ez csak én vagyok. Ettől függetlenül a romantikára vágyó hölgyeknek sem hiszem, hogy ez bejönne, ha csak nem épp a jehova tanúinál vergődnek vagy egyéb hasonlóan beteg szektában tengődnek. Mondjuk azok meg szerintem már 20 évesen hozzámennek a gyülekezet által kiszemelt delkivenshez, aztán nemi életetet csak a gyermeknemzés céljából élnek, utána jöhet a külön ágy, esetleg a hálószoba. Oké, beismerem, erősen túlzok már itt a végére, de nyilván átment a lényeg :D
2016. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gondom vele ha nem úgy akarná beállítani, hogy visszautasított rengeteg nőt csak mert nem volt szerelmes.
2016. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%

Esélyed nincs így a nőknél. Jobban jársz, ha egyáltalán nem mondod meg.

Neki már 23 éves se jött be ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 jocika147 ***** válasza:
82%
Én a helyedbe erre nem lennek büszke. :D Szerintem menj el apacanak ha lehet. Valyon akkor is büszke lennel ra ha holnap a halalos agyadon feküdnel es azt gondolnad 30 ev alatt miért csak hokiztal? Sokan túl becsulik a szuzesseget te se jol fogod fel a dolgot. De amúgy ha lefekszel majd az első nővel meg is kerdezheted (de amúgy is rajosz ha van egy kis eszed) hogy.milyen volt a szex. Ha negativ valaszt kapsz inkabb el se mond hogy szűz voltal...
2016. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne hangoztasd! 29 vagyok, és szűz, ennek ellenére én nem hangoztatnám ismerkedés során. Ha már élesben menne a szituáció, akkor elmondanám persze, de simán az ismerkedés során nem.
2016. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!