Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor hangoztassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor hangoztassam hogy 30 évesen még szűz férfi vagyok és az igazinak akarom adni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez bejön a nőknek

Büszke vagyok erre ugyanis mondanám a nőknek hogy lehetett volna lehetőségem elveszteni de nem éreztem hogy ő az igazi.


2016. márc. 9. 15:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
16%
Eszedbe ne jusson! Ennyi idősen szűznek lenni tuti bukta, még ha jól néznél ki, akkor is. A nőknek az jön be, minél több punci megvolt már.
2016. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem jönne be. Még mikor húszas éveim elején jártam, egy max. 25 éves pasitól még imponáló lett volna, de egy 30-astól már nem az. Egy ennyi idős esetén azt gondolom, hogy nagyon szélsőségesen gondolkodik, esetleg elvakultan vallásos, azokat meg (rossz tapasztalat miatt) kerülöm.
2016. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, nem az a probléma, ha szűz vagy, mert így alakult, hanem az, hogy azért vagy szűz, mert tartogatod magad annak, akit az igazinak hiszel (és ha mégsem ő lesz az igazi?).
2016. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ez bejön a nőknek"

Általánosítasz, és látod a kommentekben mi lett belőle.

Rajtam aztán nem ment át a fél falu, de szerintem is gáz, ha hangoztatod. Nem baj ha szűz vagy, csak az gáz, hogy kitüntetést vársz érte.

Tök jó dolog, hogy tartod magad az elveidhez, és erre büszke vagy, de gáz ha elvárod, hogy ezért megtapsoljanak.

2016. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#22

Nem gondolkodom szélsőségesen, nem vagyok vallásos, viszont elképesztően szerencsétlen voltam a nőknél.

Kevés nővel hozott össze a sors, azok is ... önző, bunkó, beképzelt, tapló. Ja és egyik se plázacica, meg modell, még mielőtt valaki nekem esne, hogy miért nem az átlagos lányoknál próbálkoztam.

2016. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. 26/N vagyok, de nekem ez húszévesen sem imponált volna ez a szöveg. Nem tetszik ha egy pasi meghúzta a fél várost, de azért legyen már tapasztalata kicsit, szex téren és párkapcsolati téren is!! Egy érett felnőtt férfivel szeretnék kezdeni ennyi idősen már, nem pedig egy tini fiúka szintjén lévővel. Semmi kedvem átélni vele ugyanazokat a köröket, amiket már megéltem a párkapcsolataim alatt. A szex tapasztalat meg kéz a kézben jár a párkapcsolati tapasztalattal...
2016. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
És még én hittem magam gáznak ,mert 17 évesen vesztettem el :D...Amúgy ezt ahogy előttem is sokan elmondták ennyi idősen már nem igazán imponáló.
2016. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Talán ne ismerkedéskor, mert ezzel kínos helyzetbe hozhatod a másik felet, mintha kapásból egy kihívásnak szegeznéd, hogy ha nem ő a nagy Ő, akkor egyáltalán nem is érdekel Téged és ettől görcsössé válhat a találkozó.


Később el lehet mondani, és büszke is lehetsz rá szerintem, valószínűleg jó döntést hoztál.

2016. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!