Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/lányok nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nálatok mennyire számít az orr forma ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Olvastam itt mostanság elég furcsákat ezzel kapcsolatban ezért írtam ki a kérdést. Nálatok ez mennyit számít amikkor párkapcsolatra vagy akár csak szexre kerestek egy másik embert ?
2016. márc. 25. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ja, és az orr formájú nőket se bírom! Hát hogy néz az ki? Nóóórmáális?


Szerintem egy nőnek nő formája legyen, ne orr formája.

2016. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igazából nem érdekel


[link]

2016. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Addig, amíg átlagos, nem feltűnő, viszont ha eltér az átlagtól, akkor kezd érdekes lenni és az esetek többségében tetszik is.
2016. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik,ha egy férfinek "nagy" az orra,sőt!Ezt elsősorban a 9-esnek üzenem.A kis orrúak NEM igazán fognak meg.


N

2016. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9-es, nem tudom honnan szerzed a forrásaidat, de cseréld le.

Kifejezetten utálom a pisze orrú pasikat, a turcsitól meg egyenesen rosszul vagyok, férfin, nőn egyaránt.

És nem az említett tévhit miatt. Egyszerűen a nagyobb orr tetszik.

Pl. volt egy színész. Imádtam, egyszerűen oda voltam érte, a nagyobb orrát meg egyenesen szexinek találtam. Azt mondtam, igen, ehhez a pasihoz bármikor hozzá mennék. De megműttette az orrát, pisze lett. Hát az "új" orrával nem hogy nem tetszik, de egyenesen hidegrázásom van tőle...:/

2016. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

En ha megnezek egy fiút, az elso az orra, a második a foga, aztan az arca, utána a haja. Es legyen vadlija:D tudom furcsa de en mindig az orrot nézem meg először:D es meg furcsa, hogy a barátomat sötétben ismertem meg, es mar akkor tudtam h o az aki számomra tökéletes, szoval nem lattam az orrát de mint kesobb kiderült tobb Hetnyi találkozások utan, neki vab szerintem a vilagon a legtökéletesebb orra. Ahigy nezem oldalról mikor mesél vagy nevet egyszerűen eszembe jut mennyire tökéletes is és Ahwww

Szoval ha tetszik neked valaki ne érdekeljen Milyen az orra, de nekem sokat szamit :)

2016. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!