Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek gond lenne az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek gond lenne az, hogy ismerkedéskor kiderülne, hogy nem találtam még meg a helyem a világban és nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, van munkám megtudok élni belőle és elég nyugodtak a körülmények, de egyszer szeretnék több mindent elérni csak még nem találtam meg azt. Nemrég kosarazott ki amiatt egy lány, mert szerinte nem vagyok eléggé ambíciúzus, holott megvan bennem a szándék csak megszeretném találni amiben tehetséges vagyok.
2016. márc. 30. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Az elöbb tetél fel hasonló kérdést. Kikosaraztak ezmiatt és? Tanuld meg h mindenki a lehető legjobbat akarja maga mellé. És ez sajna csak a Te problémád,nem fog érdekelni senkit. Elöbb szedd ősze magad,találd meg a helyed,aztán keress magadmellé párt.!

N24

2016. márc. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-es.


Igen mindenki a lehető legjobbat akarja maga mellé, de a lányok előszeretettel rugaszkodnak el a realitás talajáról és végtelenül túlbecsülik magukat.

Példádul amikor egy bolti eladóként dolgozó lány is többdiplomás mérnököt akar maga mellé mert a többi szakmabeli vagy sima érettségivel rendelkező férfi nem elég ambiciózus számára az elég vicces.

Én is akarnék ilyen meg olyan szuperautót, többszázmilliós lakást, de mégsem a másiktól várom el ezeket és nem is kergetek hiú álmokat mert tudom, hogy ez nem teljesül, ehhez hatalmas szerencse kell vagy beleszületni.

2016. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szabad megkérdeznem, hogy az a lány aki ezért kikosarazott mert nem vagy elég ambíciózus, az mit tud felmutatni? Mi az amit ő letett az asztalra?

Jól sejtem, hogy egy rongyos büfészakos diplomát, amivel nem megy semmire, de legalább elmondhatja magáról, hogy egy diplomás nő?

Vagy netán meki melós? Vagy munkanélküli?

2016. márc. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerte meg azt az oldalad,ami miatt vonzódni tudott volna hozzád. Az ő baja,nem a tiéd :) Most legalább van lehetőséged és időd mást is megismerni és mással randiznod.


Nekem annyiban lenne gond, hogy egy idő után kell a közös jövőkép, de ha tudom már a kapcsolat elején, hogy vannak komoly szándékai,magával és a párkapcsolat szempontjából is,és erre utal a viselkedése,a tettei,akkor rendben van.

2016. márc. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, hát egy ilyen embert fogtál ki, akinek ez fontos, nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Az is lehet, hogy más oka volt, hogy nem akart veled összejönni, csak mondania kellett valamit és ez jutott eszébe. Nekem annyira fontos, hogy a pasi ambíciózus legyen, hogy legyen melója, ne legyenek adósságai és ne legyen koldus. Megbízható legyen annyira, hogy merjek neki utódokat szülni. Hogy nem volt még barátnőd, hát az elég furi, de te dolgod. A diplomás nőket pedig ne szóljátok le, CS E SSZétek meg, tönkretették már jó rég az ipart és a szakképzést mi más esélyünk lett volna, ha nem a továbbtanulás?! Úgyhogy ezt inkább hagyjuk. Te meg szedd össze magad kedves kérdező. Majd lesz más.
2016. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2es!

Igazad van. Én csak leírtam azt amit a környezetemben látok.

Engem ilyen soha nem érdekelt h kinek mi a munkája,milyen végzetsége van. Nem az teszi az embert a szemembe értékessé.

Nekem magánnyomozó a szakmám,4évig dolgoztam benne. Mos átjöttem helyijáratra buszvezetőnek,nem egy nagy karier,de én szeretem. És engem is szoltak meg pasik pl h nem nőnekvaló munka ,volt aki ezmiatt leis lépett,de ez engem hidegen hagy.

N24

2016. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mercédesz01 válasza:

Ha egy nő és egy férfi között megvan a kellő vonzalom,akkor nem fogja érdekelni hogy mi a munkád vagy hogy hány barátnőd volt eddig. Csak azt fogja tudni hogy akar téged és le tudná élni veled akár az egész életét is. Az hogy nem volt még barátnőd nem azt jelenti hogy egy lúzer vagy,hanem azt hogy nem állsz össze mindenféle jött ment senkivel. Várod a neked megfelelőt,aki azért szeret amilyen vagy.


Különben is ha 100 barátnőd lett volna és ezt közlöd vele akkor meg az lett volna a baja... Egyébként a ,” kaszanova jóképű csávókat ”könnyű megszerezni,de nehéz megtartani!

2016. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt kérdezném meg tőled, hogy eddig mivel telt az elmúlt 26 éved?


Nagyon jó ha vannak terveid, de a szándék önmagában nem sok, ha tett nem követi.


Nem bántásból írom, de szerintem 26 évesen már frankón tudni kellene, hogy mit kezd magával az ember.

2016. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!