Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor mikor mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mikor mondjam el a lánynak, hogy csak 9 cm erektáltan?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egész biztos leszel benne, hogy ágyba fogod vinni.
2016. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

#1


Végül is kellemesebb akkor belefutni abba a dumába, hogy "hát izé most pont megjött" és másnap szakít vele random okkal.

2016. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, benne van a pakliban, hogy ki fogott egy hülye lányt. És akkor mi van? Az ilyenekért én nem siránkoznék, hogy "jajj nem kellettem neki, el utasított", stb... Egyszerűen nem érnek annyit. Bár lehet velem van a baj, mert én jól megválasztom, hogy kivel ismerkedek, ezért még nem volt dolgom ilyen lányokkal :)
2016. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Én a kilencedik percben mondanám.
2016. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7%

#4


De gondolom nincs is ilyen kicsi dákód, mint a kérezőcskének.


Úgy meg nem lesz elhajtás. De így - beszoptad kérdező. Ha össze is jön veled a csaj, csalva leszel Abdul örömére.

2016. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
#3,6-os. Valóban, nincsen olyan dákóm. Anno. olvastam egy cikket, amiben valami brit férfiről írtak, akinek nem volt férfi ékszere valamiféle betegség miatt. Ettől függetlenül a nők jó pasinak tartották és szerintem több lánnyal került intim közelségbe, mint itt sokan mások. Szóval a 9 centis dákó eléggé szar kifogás. Ha valaki tudja, hogy hogyan elégítsen ki egy nőt, az meg oldja 9 centis dákóval és a többi testrészével, aki meg nem, az 22 centissel sem fog virgonckodni az ágyban.
2016. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy pasit, akinek ekkora (se) volt, folyamatosan csalta a feleségét, abszolút nem zavarta a mérete.
2016. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

#8


Ha csilliárdos az úgy nem ér.

2016. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%

Én például nem tudok óvszerben intimitásba kerülni. Tehát a lánynak mindenképpen gyógyszerhez kell nyúlnia (ha lenne férfiaknak szánt gyógyszer, akkor én szedném...de nincs).


Sok lány ezt nem akarja, így még mielőtt kapcsolatbe kerülnénk mondom nekik, hogy ez van, ezt kell szeretni, ha neki nem felel meg, akkor nem kell rabolnunk egymás idejét.


Nem az első randin kezdem ezzel, de második-harmadik találkozáson felhozom. Ez is egy olyan téma, mint a többi.

2016. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!