Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor mikor mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mikor mondjam el a lánynak, hogy csak 9 cm erektáltan?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 21:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem így kéne ismerkedned : Szia Pista vagyok és csak 9 centis a farkam állva.

Komolyan miért is mondanád el? Úgyis rájön ha rá kell jönnie. Az idiótán hangzik ha vacsi közben az x. randin benyögöd hogy ez van és tényleg riasztóan hangzik míg ha akció előtt a gatyaletolásnál jön rá az ember (már ha odafigyel erre) az egészen máshogy hat.

2016. ápr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%

#11


Gatyaletolás után a csaj hirtelen "beteg lesz" vagy ilyenek. Ha mást nem is másnap kidobja.

2016. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitatkozni szeretnék de az mennyivel jobb ha beközli ezt a 2.-3. randin és lényegében mindenki dobja? És nem is biztos hogy azért mert kicsi a "kis pisti" hanem mert ebből a kijelentésből csöpög hogy nincs megelégedve magával (az mindegy hogy ez jogos vagy sem) balf.asznak lesz titulálva és szerintem joggal. Ismétlem nem a farokmérete miatt. Emellett számomra elrettentően hat a 9 cm míg élőben lehet nem foglalkoznék vele. De mint mondtam nem vitatkozni akarok csupán nekem ez a véleményem.
2016. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#13


Élőben csak annyi lenne, hogy "bent van már"? A csávó meg égni fog, de nagyon.

2016. ápr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én is sorstársa vagyok a kérdezőnek. Csak egy kérdés, a kommentelőkhöz, szerintetek a mai világban, ahol minden a dugásról szól, hogy várható el, hogy valaki a 9-10 centijével elégedettséget és magabiztosságot sugározzon?
2016. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd el, hanem pettingeljetek.

Ott elég az is, ha megujjazod.

Ha utána is keres, akkor nincs gond.

Ha nem, hát nagyon ne menj utána, egyértelmű lesz, hogy miért tűnik el.

2016. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#9: Nem csilliárdos, egy raktárban egy 3 fős csoport vezetője, diploma nélkül, panellakás, 10 éves autó.

És alacsony, duci, nem jóképű, totál átlagos. Nem tudom hogy csinálja. Talán mert a beszélőkéje lehengerlő.

2016. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
miért kell bejelenteni? majd észreveszi...
2016. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem kell bejelenteni. Ha megtalálod a megfelelő lányt, aki nem felszínes és igazán szeret, akkor nem lesz gond. Ha szeretek valakit, akkor nem a mérete fog érdekelni. Szeretni fogom mindenhogy! Szóval nyugi! :-)
2016. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Lányként tanácsolom, akkor mondd el, mielőtt felmennétek hozzád, legalább előtte 2-3 órával. Minden szokatlan, váratlan dologra illik felhívni a másik figyelmét. Akkor is, ha 28 centis farkad van. Vagy ha esetleg a szüleiddel élsz 30 évesként, vagy gyereked van. Mindenféle dologról, ami szerinted zavarhatja a számodra fontos másik felet, illik tájékoztatni. Ha csak szexre hajtasz és ezt tudattad a másik féllel, titkolózz nyugodtan.
2016. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!