Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy a nők választanak pasit?

Figyelt kérdés

Amikor az a valóság, hogy a nők AZOK közül választHAT, akik nála kezdeményeznek?


(tehát a valóságban nem választhatja ki azt a pasit, aki neki tetszik, hanem a kérői közül válassza ki a legkevésbé kiábrándítót)



2016. márc. 18. 21:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
10%
Kicsit hisztis vagy 18-as, de nekem bejössz ;)
2016. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
46%

Nem olvastam végig az összes választ, de az a pár is elég volt.


Igen a nő azok közül IS választhat akik nála kezdeményeznek és azok közül IS, akiknél mer kezdeményezni. Pont.


Mindkét oldalnak igaza van, bár az kissé túlzás, hogy a nők "lúzerként" küldik el a pasikat, és az is, hogy kb 100 pasiból választhat egy nő. Na meg női oldalról én személy szerint azt se tudom elfogadni amikor egy nő elvárja, hogy a pasi kezdeményezzen.


A kérdező meg térjen észhez, mert mi az, hogy a "legkevésbé kiábrándítót"? Hol élsz? Ha ilyeneket írsz, ne csodálkozz ha támadják a kérdésed, mert meg is érdemled.


A kérdésre ténylegesen válaszolva pedig:

Szerintem a 21. században élünk. Szerintetek nem? A nő is kezdeményezhet és a pasi is kezdeményezhet. Ahogy a pasi fél attól, hogy egy nő elküldi, úgy a nő is fél attól, hogy olyan pasit fog ki aki csak a lyukra megy.


Arról a bizonyos versenyről meg szokjatok már le, hogy szerintetek "ki tud jobban válogatni", illetve "kit kosaraznak ki jobban", és örülnék ha a fél társaság nem sajnáltatná magát amiatt, mert szerinte mennyire nincs szerencséje a párkeresésben. Van erre egy megoldás, amit úgy hívnak, hogy "tegyél ellene". A sült galamb nem repül önként senki szájába.


22/N

2016. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
45%

a 18-as válaszára pedig:


Drágaságom, az olyan pasi aki azért tesz le rólad mert kezdeményezel nála, szerintem mehet is világgá. :) Komolyan olyan pasi után ne sírj már, akinek csak addig áll fel ameddig nem kap meg. Hosszabb távban gondolkodunk vagy rövid távban? Egy normális férfi, sosem küld el azért, mert nem tud érted eleget küzdeni. Röhej az egész.

2016. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

a magyar nők beérik az aljával.

mindig elég a kopaszodó kolléga, a büdös szájú ismerőse a barátnőnek, a hajléktalan éjjel kettőkor, mindenki jó


ha meg tetszik nekik valaki, akkor úgy viselkednek, mint egy fogyatékos

2016. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
6%
A nő választ. Van 5 pasi aki próbálkozik nála. A nő fog dönteni. Nem a férfi. A férfi max abban, hogy bepróbálkozzon-e vagy sem...de arról, hogy kivel lép kapcsolatba a nő dönti el.
2016. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
95%

És ha a nő nem gyönyörű, akkor meg csak malmozik és vár, hogy végre legyen egy "kérője" legalább. ^^

Tudom tudom, kezdeményezzen a nő: sokszor próbáltam, mindig lekoptattak, és megkaptam, hogy ijesztő és nemnormális ha egy lány "nyomul".

Tudom tudom, az átlagos nőkre is tapadnak a pasik: az oldalon "átlagosnak" feltüntetett nők olyan természetesen gyönyörű egyedek, akiken nincs egy tonna smink, mert azok a plázacicák. A VALÓBAN átlagos lányokra senki nem csorgatja a nyálát :D

2016. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

#26: Nálam pl. nem kritérium,hogy a lány gyönyörű legyen. Maximum belülről legyen gyönyörű (számomra), és a lány máris barátnő típus nálam. Külsőre meg lehet akár átlagos, átlag alatti, ha valami megfog benne.

Sok olyan lányt láttam már, akit a pasik nagy része lecsúnyázna (pedig nagyon kevés ténylegesen csúnya ember van, dobálóznak a szavakkal), számomra pedig szép volt vagy minimum átlagos. Ez pont elég. A személyiség sokkal fontosabb!

2016. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, csak az első oldalt.


Próbálok objektív lenni.

Az tény, hogy ha valakihez eleve odajönnek udvarlók, és nem neki kell mindenkit kiszemelni/meghódítani, akkor már eleve adódnak optimális lehetőségek is. De az is tény, hogy ha a nőnek mondjuk udvarol teszem az 3 férfi egy időben, de ő egy 4.-be szerelmes, aki őt nem vette észre, és a nő mindhárom pasit lepattintja, akkor a nő nem gonosz meg egyebek, hanem neki egy 4. tetszik. És ahhoz a 4.-hez ugyanúgy oda kell mennie, ugyanúgy tennie kell érte. Ha a nő undok módon utasítja el a férfit, az bizony bunkóság tőle. Viszont sok pasi már azt is bunkóságnak tartja, meg a lelkébe való beletaposásnak, hogy ha egy nő tök normálisan közli, hogy bocs, de nem tetszel. Ez biztos rosszul esik, de a nő nem jószolgálati intézmény, akinek kötelessége végül valamelyik udvarlót is választani. Tulajdonképpen akár 18 macskával is megöregedhet, ha csinos megjelenése ellenére ezt választja. Ha a nőnek tetszik valaki, mondjuk egy 20 fős társaságban, akkor kötelessége volna a 19-ből választani? Ismertem olyan lányt, akibe az osztályából 14 fiú volt BEVALLOTTAN szerelmes, de ő 6 évig volt szerelmes egy másikba, aki rá se nézett, és a lány nagyon szenvedett ettől. Odament hozzá, kereste a társaságát, a srác meg mint aki immunis rá. (Mielőtt jönnek a megjegyzések: nem volt meleg.) A nők valóban előnyben vannak abból az értelemben, hogy a társadalom a férfiak udvarlását preferálja, de a férfiak úgy képzelik, hogy egy "átlagos lánynak" (Heidi Klumot és Megan Foxot nevezik így) 1000 udvarlója van egy évben. Alapból bebszb*rás, hogy egyes (egyes!) férfiak saját elmondásuk alapján hol húzzák meg az átlag alsó határát. Múltkor is egy pasi kirakott egy fotót, mondván, hogy ez egy átlagos pasi, tetszik-e a nőknek. A képen egy kövér, lógó hasú, löttyedt férfi volt, ha nem látom a fejét,azt hiszem, 50 éves. A kérdés az volt, tetszik-e ez az átlagos (ergo ápolt, vékony) lányoknak. Mivel valaki belém fog kötni, hogy ne általánosítsak, itt leírom egyszer, hogy nyilván nem mindenki gondolkodik így - többször nem fogom hangsúlyozni soronként -, de sok férfi ismerősöm elképzelése arról, mi az átlag eléggé kettős mérce a 2 nem tekintetében.

Aztán ott van a "kigyúrt vagyok, mégis egy vékony srác lekörözött egy csajnál" szindróma. Mert az addig dicséretes, hogy valaki gyúrni jár, edz, nem tesped stb. De a világnak nem kötelessége egyből hasra esni ez előtt. Ráadásul a gyúrástól senkinek nem múlt még el a kapafoga vagy a nagy orra.

Amennyiben egyes nők játsszák az eszüket, kinevetik az udvarlókat és visszaélnek a helyzettel, akkor ez valóban visszataszító tulajdonság. Ellenben sok férfi már akkor ler*b a ncozott, meg hasonlók, amikor teljesen udvariasan megmondtam, hogy bocs, nem. Még én kértem elnézést. Egyszer leveleztem itt egy férfival, aki 10 évvel idősebb volt. Visszaírtam neki tök udvariasan, hangsúlyozva, hogy azért biztos rendes férfi, hogy nekem az túl nagy korkülönbség. Erre nem válaszolt vagy 2 hétig, egyszer csak kaptam egy levelet, hogy ő 2 hete ezen puffog, már úgy volt, nem is válaszol nekem (ki kérte?), most sértve érzi magát (WTF?), és tényleg, látszott, hogy ő most vérig van sértve. Hát erre nem tudok mit mondani. Nem vagyok jószolgálati intézmény.

Amúgy ezt a férfi udvarol dolgot be kéne szüntetni. Nőt is ismerek, aki meg attól fél, hogy a többi nő r*/ba ncnak nézi, vagy a pasik nyomulósnak nézik, vagy ha ő kezdeményez, akkor meg minden pasi azt hiszi, hogy szex lehet belőle egyből, hiszen ha a nő kezdeményez, akkor már nem is kell türelmesnek lenni. Ez persze csak 1 db példa volt, van másképp is. De alapból ezt az egészet be kéne szüntetni, mindenki udvaroljon annak, aki tetszik neki, ne várja senki, se nő, se férfi, hogy szájába repüljön a sült galamb, mindenki emelje fel a fenekét, és tegyen valamit.


Összefoglalva:

Én nem amellett akartam érvelni (aztán sok minden lett belőle), hogy a férfiaknak ne volna egy próbatétel az, hogy nekik illik kezdeményezni. Főleg a félénkebb és/vagy csúnyább pasiknak egy nagy teher. Arról próbálok érvelni, hogy attól, hogy valaki nincs kibékülve a "rendszerrel", nem kell egyből azt hinni, hogy a nők "csak válogatnak", hogy "semmit nem kell tenniük" és így tovább. Alapból egy nő már eleve baromi sokat tett azért, hogy te egyáltalán észrevedd, de nem, nem ezt tartom nagy befektetésnek. Hanem azt mondom, hogy ha egy nőnek tetszik egy bizonyos pasi (lássatok csodát, elég gyakran előfordul), ugyanúgy oda kell mennie, mert különben várja,hogy a pasi majd magtól elkezd udvarolni? Nyilván nem. Attól, hogy 3 férfi észrevett, a 4., aki nekem tetszik, nem fog. És nem vagyok köteles, ahogy a kérdező mondta a legkevésbé rosszat kiválasztani, mert valljuk be, nagyon sok primitív,közönséges pasi van. Az udvarlók jelentős részét ezek teszik ki. Tudom, hogy vannak udvarias férfiak is, de ez meg nem érdem, hanem alapvető. Ettől még senkinek nem leszek a barátnője, csak mert nem szólogat be. Mintha én azt mondnám, hogy: "kedves lány vagyok, aki nem rágja a körmét, nem büfög, nem gáncsol ki, miért nem jár velem senki?".


Hogy lássátok ki ül a sorok mögött: egy kövér nő vagyok, akinek még nem volt pasija. És az az érdeke,s hogy SOHA nem hibáztattam a pasikat ezért. (Nem, a fentiekben sem, csak érveltem.) Sose mondtam, hogy az a gonosz Béla vagy Józsi mért nem bukik a kövér nőkre. Azért (is) vagyok kövér (nem olyan nagyon vészesen egyébként), mert egy betegség miatt csak nagyon kevés sportot csinálhatok. 5 éves korom óta gyógytornázom, 30 éves koromra esélyes egy tolószék. Ha terhes leszek egyszer, egészen biztos, hogy tolószék kell. Heti 2 gyógytorna és egyéb kezelések mellett időben sem fért bele mindig a mozgás, de most elhatároztam, hogy lefogyok, be is iratkoztam pilatesre. Lehet, hogy korábban is észbe kaphattam volna, álszent sem akarok lenni: az életmódom is okozhatta mindezt, nem én vagyok a legszorgalmasabb ember a világon. De soha nem mondtam, hogy azok a szemé... rohadé.... pasik nem járnak velem. Rosszul esett, ha azt láttam, hogy nem járnának velem, vagy ha hallottam is, hogy így vélekednek, de mért van az, hogy én eljutottam oda agyilag, hogy nekem kell tennem érte? A sok "mért nem szeretitek a vézna fiúkat?" kérdés kiírói mért nem mennek mennek el sportolni?

2016. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ja, és ha egyből elküldesz valakit, gonosz vagy. Ha beszélgetek vele (én ennek vagyok a híve), akkor meg húzom az agyát, meg gonosz vagyok...
2016. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Utolsó komment, mert azóta olvasgattam. Valkai írta, hogy a feministák ne merjék azt állítani, hogy nem a nők vannak fölényben. Az ilyen embert csak sajnálni tudom. Nem azért, mert beszólt a feministáknak, hanem mert azt hiszi, a világ csak szexből áll. Nem ide tartozik, de a feministák számtalan dologért küzdenek, a karrier, a fizetés, a gyereknevelés, és igen, a szexualitás terén is. De aki ebből csak az utóbbit látja meg, azzal nem tudok mit kezdeni. Még ha teljesen igaz is volna, hogy a nőknek csak válogatniuk kell, akkor sem jön ide a feminizmus, hiszen az élet (és így a feminizmus) nem a szex és a párválasztás körül forog. Attól még simán lehetne 1000 más problémája bárkinek. De ez off.
2016. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!