Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt többen is, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt többen is, h búza vagyok?

Figyelt kérdés
Sok lány szerint helyes férfi vagyok, emellett vannak céljaim az életben, és anyagilag is stabil lábakon állok. Viszont soha nem volt még komoly kapcsolatom, ez elsősorban az introvertáltságomnak köszönhető, illetve, h baromi peches vagyok a szerelemben, amelyik lány megtetszik, annak sosem kellek, vagy van már valakije. Mostanában egyre többször kapom meg, h "biztos búza vagyok", és már nagyon unom. Nem értem, hogy tudnak ilyen egysíkúan gondolkodni az emberek. Mindig azzal jönnek, hogy ilyen adottságokkal már rég lenne barátnőm ha akarnék.
2016. jan. 10. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Lehet az vagy, csak tagadod...?


Garrison is így kezdte.

2016. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg inkább egy olyan "nem tudok mit mondani" véleménykifejtés volt. Nem hiszem, hogy komolyan is gondolták.

Viszont lehet van valami taszító a személyedben, vagy túlságosan merev vagy, mert azért nem minden csak a külső. Talán ezért nincs barátnőd.

Én a srácoknál sokszor tapasztalom azt, hogy tök jól néznek ki, nincs barátnőjük, de kellene nekik, viszont egyszerűen nem nyílnak meg, merevek, és nem hagyják hogy megismerd őket. Én pl. emiatt nem találok barátot, mert folyton ebbe futok bele. És számomra az ilyen viselkedés eléggé lehangoló és taszító.

20L

2016. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyen nincs hogy "az vagy csak tagadod". Max olyan van, aki mások előtt letagadja, de olyan nem hiszem ,h van, aki saját maga előtt letagadná. Az ember tisztában van azzal, h kihez vonzódik.
2016. jan. 10. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:

"viszont egyszerűen nem nyílnak meg, merevek, és nem hagyják hogy megismerd őket"


Hey-hey, its me!-ahogy Fatty Bear mondaná, de most én mondom. Én is ilyen vagyok, csak én okkal. Nem volt egy tündérmese a gyerekkorom.

2016. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 Igen, ebben lehet valami. Én sem nyílok meg könnyen, meg nem szeretem ha pl. a "korábbi kapcsolataimról " faggatnak, mivel még nem volt 1 sem, és ezt nem szívesen vallom be, de hazudni sem akarok.
2016. jan. 10. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, határozottan állíthatom hogy az enyém se volt az, elég hamar fel kellett nőjek, sok mindenen nem léptem még túl, viszont megtanultam, hogy ha bezárkózom, akkor csak elkerülni fognak, mint szembe jönni. Ez nem jó megoldás. Hogy lehet úgy emberi kapcsolatokat létrehozni, ha te magad tabu vagy? Egy idő után a másik részéről elszáll az erőlködni akarás..
2016. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!