Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell általánosítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell általánosítani, miért nem hiszik el a pasik, hogy nőként nekem tényleg nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Csinos nőnek mondanak, de szerintem átlagos lány vagyok. Mikor beszélek fiúkkal, ismerkedek és mondom hogy nekem tényleg nem számít a külső, mindig mondják hogy csak mondom, nem is igaz, mindenkinek számít stb.

Nekem tényleg nem számít. pl: Volt olyan párom, akinek öklömnyi jóindulatú daganat volt az arcán ezáltal nagyon eltorzult az arca, de megszerettem így is, volt nálam jóval alacsonyabb fiú párom is és extrém elhízott is.

Szóval nem tudom miért kell általánosítani, ok lehet kevesen vagyunk, de én a lelke miatt tudok vonzódni és a személyiségébe szeretek bele és mikor szeretkezek egy fiúval akkor a személyiségével szeretkezek csak.


2016. jan. 3. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
popsiba is befogadod a fiúk személyiségét?
2016. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Mert ilyen nem létezik,legalább is a "pasik" környezetében akik ezt állítják köztük én is,soha nem találkoztunk még ilyen nővel... Soha.Remélem érted ezt a szót,és jelentését.Ráadásul ilyen nő maximum millióból egy jó ha van.Nos akkor pedig szinte mindig kapcsolatban lesz,és az esélye is szinte nulla annak,hogy pont egy ilyen nővel sodor össze az élet.Kiszámolom neked szívesen ennek az esélyét szám szerint is ha szeretnéd,de olyan kicsi szám fog kijönni,hogy azt nyugodtan tekinthetjük nullának... ;)

24/F

2016. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

Miért kell ezt bűnként felfogni?

Számít a külső,nincs ezzel semmi baj,csak ne szálljunk el magunktól.

2016. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%

elég baj az, hogy ilyen igénytelen vagy, hogy mindenkivel összejössz. Mint látható, az összesről múltba beszélsz...


" szeretkezek egy fiúval akkor a személyiségével szeretkezek csak"


Akkor az összes kedves, jó személyiségű fiú megdughat?

2016. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4. Nagyon válogatok személyiségben kb 1 millióból egy olyan fiú van aki nekem bejön.

Nagyon igényes nő vagyok bensőség terén

2016. jan. 3. 15:42
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
2, Honnan vetted ezt a statisztikát? Magad és az ismerőseid köréből? Mert az nem túl hiteles, ha elég intelligens vagy, akkor ezt te is tudod.
2016. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

"mikor szeretkezek egy fiúval akkor a személyiségével szeretkezek csak."


Én ezt nem tudom elképzelni. Ha lefekszek valakivel, igenis, kell, hogy vonzódjak hozzá testileg is. Nem tudom elhinni. 24/N

2016. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Mert az az itteni lúzerek életfizolófiáját borítaná. Gondolj csak bele. Ha kiderülne, hogy nem minden nő csak külső alapján válogat, akkor előfordulhat, hogy mégis az ő felelősségük a sikertelenségük nem pedig a nem befolyásolhatatlan magasság, jóképűség stb.

Szóval önvédelemből hazugoznak. Meg ott a jó öreg kétség is. Sok ember hazudik. Pláne neten.

2016. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Én nem hiszem azt, mivel találtam egy olyasmi lányt, mint te... Ő nagyon-nagyon intelligens, okos, ráadásul nagyon szép is. Ugyanazt mondta nekem, amit te is írsz, hogy őt egy jó külső egyáltalán nem hozza lázba. Csak abba képes szerelmes lenni, akit a belsője alapján megkedvelt. Még szexuális vágyai sincsenek, ha meglát valami jóképű, kigyúrt hapsit. Ezt mondta nekem. "Nem azt szeretem, aki tetszik, az tetszik, akit szeretek".
2016. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem én sem , hogy szex közben csak a személyiségére gondolsz, csak a belső csak a belső jajj szép a belsőd aaaaaaaaaa mindjááárt széép a belsőőőd igen naaagyon szééép aaaahhhhhh
2016. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!