Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell általánosítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell általánosítani, miért nem hiszik el a pasik, hogy nőként nekem tényleg nem számít a külső?

Figyelt kérdés

Csinos nőnek mondanak, de szerintem átlagos lány vagyok. Mikor beszélek fiúkkal, ismerkedek és mondom hogy nekem tényleg nem számít a külső, mindig mondják hogy csak mondom, nem is igaz, mindenkinek számít stb.

Nekem tényleg nem számít. pl: Volt olyan párom, akinek öklömnyi jóindulatú daganat volt az arcán ezáltal nagyon eltorzult az arca, de megszerettem így is, volt nálam jóval alacsonyabb fiú párom is és extrém elhízott is.

Szóval nem tudom miért kell általánosítani, ok lehet kevesen vagyunk, de én a lelke miatt tudok vonzódni és a személyiségébe szeretek bele és mikor szeretkezek egy fiúval akkor a személyiségével szeretkezek csak.


2016. jan. 3. 15:33
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:
7%
Ne várd tőlük h elismerik h nincs igazuk. Mint a beakadt lemezek.
2016. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%
hajajj az a baj hogy erős esélyt látok arra, hogy nem vagy túl előnyös külsejű/egzisztenticálisan erős/fiatal...
2016. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11

Hát ja, mindig a vakok a leghangosabbak... Itt is.

2016. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy fecske nem csinál nyarat.
2016. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
10. Materialista világunkban ez lehet hihetetlen de én nagyon lelki lány vagyok, nagyon lelkizős.
2016. jan. 3. 17:31
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

Tök jó végre ilyen hozzászólásokat olvasni itt. Komolyan örülök neki, hogy vannak ilyen emberek rajtam kívül.

2016. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is elhiszem. A volt barátnőm is ilyen volt. Az elején. Aztán jöttek a bajok, sajnos messze laktunk egymástól és jó pár év után sajnos ő nem bírta tovább. Pedig csak 1 év kellett volna s összetudtunk volna költözni pestre. :)

Azóta viszont nem találom azt akivel egy hullámhosszon vagyunk.

2016. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Én elhiszem neked. Nem azért szeretünk valakit mert szép, azért látjuk szépnek mert szeretjük :)

N

2016. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor egész magyarországon kb 5 férfi jönne be neked? Mert kb 5 millió férfi él hazázánkban...
2016. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én el hiszem neked. Sok olyan nő van akiknek annyi és olyan magas elvárásaik vannak, hogy inkább hagyák a külső igényeiket:)
2016. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!