Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy a nők választanak pasit?

Figyelt kérdés

Amikor az a valóság, hogy a nők AZOK közül választHAT, akik nála kezdeményeznek?


(tehát a valóságban nem választhatja ki azt a pasit, aki neki tetszik, hanem a kérői közül válassza ki a legkevésbé kiábrándítót)



2016. márc. 18. 21:07
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűbb a kérők közül választani, mint tök random pasiktól elszenvedni visszautasítást (nemtetszik, túlribis, márvan(jobb)barátnő, etc...), ami rombolná a nőnek (is) az önérzetét ?
2016. márc. 18. 21:29
 12/34 anonim ***** válasza:
47%
Igen, a nők választHATNAK a kérőik közül, vagy felemelhetik a s*ggüket és tehetnek valamit a valakiért aki tetszik nekik. Ja hogy az már nem olyan kényelmes? Hát cica ez van
2016. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
4%
és szerinted annak a sok pasinak nem romboljátok le az önérzetét akit számba se vesztek, egyből elzavartok? Inkább örülnétek, hogy van egyáltalán aki kezdeményez nálatok.. én nem tudom milyen lehet az ha odajönne hozzám egy nő akár csak beszélgetni vagy akármi.. biztos nem küldeném el, örülnék neki de ez úgysem fog megtörténni
2016. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
37%

Szar az elutasítás, de persze mégsem adhatnak mindnek esélyt szegény csajok.

Én azt javaslom, hogy a következő szöveggel rázzatok leminket olyankor: "Persze szivi, 35 lesz, gumival"


Valszeg 90% erre visszafordul és még csak meg sem sértődik.

A maradék 10% esetében pedig, hát... legalább nyertek 25 rongyot adómentesen, a srác pedig lenyugszik, win-win

2016. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
53%
Én azt választottam, aki nekem tetszik, együtt is vagyunk. Attól még mert te gyáva vagy kezdeményezni vagy legalább jelezni annál aki neked bejön, másoknak ez simán megy.
2016. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
37%
A munkaadó választja ki a számtalan jelentkező közül, ki fog nála dolgozni. Neked, mint álláskeresőnek max annyi választásod van, hogy nem jelentezel vagy vállalod az elutasítást.
2016. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
42%

#16


Akkor ez tulajdonképpn egy alá/fölérndeltségi viszony és a nőknél van a hatalom. Hát ez bazi jó. És van képe a feministáknak férfiuralmat kiabálni minden sarkon.

2016. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező: igazad van! Ki lehet választani a legkevésbé gázat. Csak sajnos sok nőnek (én is ide tartozok), nincs napi 10 kérője, hogy a legkevésbé gáz is így nézzen ki alaphangon:

[link]


Hanem az évi 5-ből, amiből 3 csöves, lehet válogatni kedvünkre. ^^


Míg a pasik, ha leszólítanak 100 nőt is, nyilván mind az esetük, azért szólítják le őket. Ha már egy nagy nehezen igent is mond, már megérte.


Persze mi is leszólíthatnánk a pasikat, de akkor meg menne a rinya, hogy "dehát nem kell érte küzdeni, hát milyen nő az ilyen, hát már fel sem áll így, inkább teperek tovább a Roziért, neki meg még faszbukon sem írok vissza véletlen sem".

2016. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
62%

Manapság sok nő/ lány fut az ellenkező nem után. Felcserélődtek a szerepek. Ilyenkor gyakorlatilag a hímek kezében a döntés, engednek-e a nő közeledésének ,avagy nem. Tehát már nem igaz az állításod.

Egyébként ideális esetben az emberek EGYMÁST választják :)

2016. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
21%

#18


Szép kamuzási kísérlet.

2016. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!