Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek olyan lányokkal, akik kirándulni szeretnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek kirándulni a természetben és jó lenne egy olyan pár, akivel együtt mehetnénk. Bringázni is imádok, de nem túl sok biciklista lányt találni. Gondoltam rá, hogy nagyobb, több tucat embernek szervezett túrákon ismerkednék, voltam is ilyeneken, de mindenki az ismerősével, barátjával, családjával volt, és ilyenkor nehezebb az ismerkedés. Mit tanácsoltok, milyen fórumon és Fb-csoportban keressek egyedülálló lányokat, akik szintén ilyen túrázósak? :)

24/F



2016. márc. 1. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem sok ilyen lany van?

én pl imádok túrázni és biciklizni is:)

és én olyan srácot nem találok aki hasonlo lenne, és rendes is.

2016. márc. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Látod, pedig sokan vagyunk. :) Én is pont ezt tapasztaltam, hogy hiába megy az ember nagyobb társaságba, mindenki baráttal, rokonnal megy.
2016. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nos, megpróbáltam túratársas oldalakat is (regisztráltam): egy lány eljött velem, de mint kiderült, ő inkább csak párkapcsolatot keresett, ezért amint kiderült, hogy nem illettünk össze (nekem nem volt mindenben szimpatikus), akkor már nem is akart eljönni velem további túrákra (pedig barátként elmentem volna vele szívesen kirándulni). Fb csoportokat is próbáltam, amik túratársaknak van, de egyszerűen nem jött össze, csak egy lány jelentkezett, aki valamiért mégsem akart túrázni.


A lányokat ennyire nem érdekli ez a szép "sport"? :) Nem kell, hogy természetőrült legyen, sőt... inkább a normális keretek közt szeresse a természetet. Egyedül olyan rossz, pasikkal nem nagyon szeretek menni, meg az is szerintem egy jó kis lehetőség, hogy szép helyen kirándulva ismerkedjen az ember. :) Valakinek valami ötlete még? Csináljak Facebook eseményt? Szervezzek túrát? Én max. 3-4 fős túrát szeretnék, de inkább kettesben. Olyan rossz egyedül itthon poshadni :(

2016. júl. 20. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!