Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek olyan lányokkal, akik kirándulni szeretnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek kirándulni a természetben és jó lenne egy olyan pár, akivel együtt mehetnénk. Bringázni is imádok, de nem túl sok biciklista lányt találni. Gondoltam rá, hogy nagyobb, több tucat embernek szervezett túrákon ismerkednék, voltam is ilyeneken, de mindenki az ismerősével, barátjával, családjával volt, és ilyenkor nehezebb az ismerkedés. Mit tanácsoltok, milyen fórumon és Fb-csoportban keressek egyedülálló lányokat, akik szintén ilyen túrázósak? :)

24/F



2016. márc. 1. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én túrázós vagyok, lány is vagyok, úgyhogy...:)
2016. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Többet én sem tudok. Viszont :) én mindent élvezek, amit természetben lehet végezni, gyalogos túra, kenuzás, tereplovaglás, kerékpározás, bushcraft, gyűjtögetés... Kiskoromtól járom a határt. S nekem sincs társam a kirándulásokhoz.
2016. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1-es voltam: tessék már is versenyeznek érted a csajok:)))De én átadom a pályát a 2-es versenyzőnek, mert én szeretek kirándulni, de nem vagyok egy sherpa:)
2016. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2016. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs, [link]
2016. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Velencei tavat tekertem éppen körbe, mikor elhúzott mellettem egy országútis csaj, 40 perc múlva sikerült utolérnem... Azóta a feleségem...

Amúgy túrán ha ott van az ismerőse valakinek attól még nyugodtan ismerkedhetsz...

2016. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem sűrűn látok kerékpározás közben lányokat, pedig Érdtől Szentendréig rengeteg helyre el szoktam tekerni a budai oldalon; nagy ritkán esetleg olyanokat látok, akik versenyszerűen űzik, vagy olyanokat, akik egy nagyobb társaságban, vagy a barátjukkal edzenek, én viszont hobbiszinten, lazaságból kikapcsolódásképpen teszem, vagy éppen mert jobb helyekről fényképezni akarom a tájat.
2016. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Túrázós, természetjárós lányok engem is érdekelnének, jelenleg a munkám során is hasonló dolgokkal foglalkozom :)


26/F

2016. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Imádok túrázni én is, és igazából teljesítménytúrákon futottam össze néha olyan lányokkal, akik szintén egyedül vágtak neki a távnak.
2016. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én biciklizni szeretek. :)


23/f

2016. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!