Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy normális pasi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy normális pasi már nem ér semmit manapság?

Figyelt kérdés
Van rendes munkája. Fegyelmezett, nem iszik és nem az a bulizós típus. Figyelmes, kedves (már akivel...) olykor romantikus és ezek mellett hűséges. 23 évesen elnézve a korombeli srácokat, lényegesen érettebb vagyok, mégis egyedül vagyok már lassan 1 éve. Nem vagyok pálcika se mangalica és nem születtem 2 fejjel.
2016. febr. 4. 21:42
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Ez a baj veled, hogy önállóan nem állod meg a helyed és világmegváltást vársz egy kapcsolattól. Miért nem tudsz kérdező egyedül is jól meglenni? Miért egy kapcsolat függvénye ez?

Ne tartsunk egy nemzeti gyásznapot az 1 éves nőmentes időszak miatt? Vagy kaphatnál valami kitüntetést is erre az emberfeletti teljesítményre. Csoda, hogy eddig nem haláloztál el itt a nagy szenvedések közepette.

2016. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

"Miért nem tudsz kérdező egyedül is jól meglenni?"



nem érted, v nem akarod érteni a lényeget !

2016. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Van lakásom, van rendes állásom (nem minimálbéres). Egyedül élek, eltartom magam. És a házimunkát is gond nélkül elvégzem. Ha így sem állok a saját lábamon akkor nem tudom mit kéne tennem. De az ember társas lény. Biztos találkoztál már ezzel a fogalommal. Nem várok világmegváltást, de azt nagyon sajnálom hogy Te a falra mászol egy komoly kapcsolattól. Mert aki így beszél mint Te, az elég gyakran cserélgeti a partnereit.
2016. febr. 5. 11:43
 44/46 anonim ***** válasza:

A normális pasikat szeretem. Viszont az, aki a gyakorin sír, hogy nincs senkije egy éve, az a szememben nem normális pasi.


29/N

2016. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
53%

Négy éve vagyok kapcsolatban és együtt is élünk, szóval nem talált. :)


Az anyagiak okésak nálad, ugyanerre lenne szükség érzések és érzelmek terén is. Egy másik emberre hagyatkozol e téren, ahelyett, hogy saját magadnak teremtenéd meg itt is a stabilitást. Ne életképtelenkedj ha szingli vagy, élvezd az életet. Rohadtul nem szimpatikus senkinek se ez a "magányosan mit sem ér az életem" mentalitás. Kiül az arcodra és a testbeszédedre is, így ezzel saját magaddal b*szol ki. Vonzó akarsz lenni? Akkor legyél életvidám és kiegyensúlyozott, ne a búval b*szottság áradjon rólad. Én csak neked akarok segíteni, hogy ne katasztrófaként éld meg azt, hogy nincs párod.

2016. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
45-ösnél a pont
2016. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!