Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy normális pasi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy normális pasi már nem ér semmit manapság?

Figyelt kérdés
Van rendes munkája. Fegyelmezett, nem iszik és nem az a bulizós típus. Figyelmes, kedves (már akivel...) olykor romantikus és ezek mellett hűséges. 23 évesen elnézve a korombeli srácokat, lényegesen érettebb vagyok, mégis egyedül vagyok már lassan 1 éve. Nem vagyok pálcika se mangalica és nem születtem 2 fejjel.
2016. febr. 4. 21:42
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Én is hasonló volnék, mint amilyet leírtál. Nekem nincs rendes munkám, de még mindig egyetemre járok. Komoly céljaim vannak. A lányok szerintem unalmasnak tartanak. Kb keresztülnéznek rajtam. Bárkivel próbáltam beszélgetni, ha reagál és mond 1-2 dolgot magárólaz is csak felszínesen. Én elmondom korrektül mivel foglalkozom, ő nem kérdez szinte semmit.


Az tűnt fel, hogy hiába írok rá sokféle lányra, akik válaszolnak, azok többnyire nagyon egyszerűek. Most ezt minden rosszindulat és lenézés nélkül mondom. Úgy értem hogy egyszerűek, hogy nincsen igazán szakmájuk, sem céljaik. Szeretnek zenét hallgatni, olvasni és a barátaikkal lenni....

2016. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
68%

Az én barátom 23, dohányzik és inni, bulizni is el szokott (szoktunk) járni, ettől nem gondolom, hogy ne lenne normális. Rendes munkája van emellett, és egy érett, értelmes, kedves, figyelmes, hűséges, stb. ember, iszonyú távol áll a bunkóságtól.

Talán ha nem azzal próbálnád igazolni magad, hogy húú te nem iszol és nem jársz ám bulizni, bezzeg a sok korodbeli suttyó... Akkor talán rájönnél, mi is a gond veled igazából.

2016. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
47%

Elmondom neked, hogy mi a valóság, de nem leszel tőle boldogabb.

Vedd mindkét nem egyedeit és tedd őket sorba külön-külön külső szerint.

Ekkor kapsz 1-1 tornasort, amiben valahol te magad is ott vagy középen.

Az emberek szépség szerinti szórása standard normál eloszlású, ami szerint van 5% szuper, 15% jó, 60% közepes, 15% csúnya és% borzalmas.

A logika szerint mindegyik sáv párhoz juthatna a másik oldal vele azonos szintű sávjából, ami amúgy igaz is, működik, mindenki tartja a szintjét kivéve egyetlen réteget: a nők középső 60%-át.

Ezen nők félrevezetik magukat az ún. férfi-friendzone által. Ha női friendzone-ban van egy férfi, akkor a nő szex ígéretével tartja közel, miközben törődést kap orrba-szájba. A fordított felállásnál a férfi a törődés ígéretét(morzsáit) adja cserébe a szexért, magyarul megdugsz egy csajt néha, esetleg azt mondod, hogy összejártok...

A férfiak ilyen "ürítésre" rendszerint olyan nőket szánnak, akiket nem tartanak a szintjüknek, viszont még "fogható" kategóriások, de nem akarnak időt, pénzt és energiát szánni a fűzésükre. Jelen esetben a top 20% férfinek ez a középső 60% nő.

Amit leszűrhetsz, hogy az ilyen felállásra háromszor akkora réteg potenciális nő van, illetve, hogy ezen nők azt fogják hinni, hogy a felső 20% az ő kategóriájuk, pedig azt (tényleg szó szerint) maximum csak megízlelhetik...

És ami számodra a lényeg, hogy közepes kategóriás férfiként egyszerűn nincs meg az átellenes réteg számodra, mert nem az tart a szintjének.

2016. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Csak amikor kollégák behívnak "bulit" vagy egyéb rendezvényt felügyelni a nyugdíjas biztonsági őrök mellé, akkor van szerencsém látni milyen intelligensek ezek a rendes fiatalok. Nem igazolok én semmit. Ezek nyers és jéghideg tények. Kinek nem inge, ne vegye magára.
2016. febr. 4. 22:25
 15/46 A kérdező kommentje:
#13 Köszönöm ezt az elemzést. Valóban hasznos volt :) Boldogabb tényleg nem lettem, de legalább leesett hol a hiba a rendszerben.
2016. febr. 4. 22:28
 16/46 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy a tizen-huszon éves lányok álomvilágban élnek.Várják a jóképű tökéletes testű szőkeherceget akik majd normálisak,figyelmesek lesznek velük és sosem csalják meg őket.Aztán jónéhány pofára esés után (talán) a harmincas éveikben rájönnek hogy ilyen férfi NEM létezik és esetleg beérik a középkategóriás férfiakkal is akik talán még normálisak is


AZ tény hogy a nők eszméletlenül felszínesek tehát nagyon adnod kell a külsődre,persze ha szerencsés vagy akkor találhatsz egy olyan nőt is akinek nem a külső az első szempont,de itt nem csak a külsőről van szó hanem arról hogy valamiért a fiatalabb nők a szemetebb hapsikra buknak.Végülis lehet hogy igazuk van,normális srác mellett valószínűleg tényleg unalmas lehet élni

2016. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

Lerészegedni nem szokásom, amennyiben az artikulálatlan beszédet, a feltűnően tompa elmét, a normálisan járni képtelenséget és a hányást érted alatta. Néha előfordul, hogy iszok annyit, hogy jó kedvem legyen tőle, de igazából meg tudok lenni nélküle is.

#8 voltam.

2016. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
27%

#16-osra reagálva, idézlek:


"Az a gond hogy a tizen-huszon éves lányok álomvilágban élnek.Várják a jóképű tökéletes testű szőkeherceget akik majd normálisak,figyelmesek lesznek velük és sosem csalják meg őket.Aztán jónéhány pofára esés után (talán) a harmincas éveikben rájönnek hogy ilyen férfi NEM létezik és esetleg beérik a középkategóriás férfiakkal is akik talán még normálisak is"


Ez még igaz is, de általában az szokott történni, hogy miután kiégtek ezek a fiatal lányok, nők, akkor 30 körül választanak egy "átlagjózsit" (kinézetre elsősorban), aki megteremti nekik a bizonyos anyagi jólétet, miközben ők vígan félrekefélnek ezekkel a tahófalvi macsókkal. Szóval nincs a góc megoldva. Na most átlagjózsi vagy nem tud erről, vag nem akarja látni a dolgokat, mert úgy van vele, hogy még egy ilyen nő is jobb, minthogy ne legyen senkije, ne várja otthon főtt étel, kimosott ruha stb. Meg mondjuk havi 1 szex, vagy még az se.


A gond az, hogy sok nő liberalizálja a saját ribiskedését, ergo ha jól megvizsgálod a környezetedben élő nőt, aki érdekel téged és ezért utánanyomozl kicsit, iszonyat dolgokat tudhatsz meg róla. Amikor meg szemtől-szemben randiztok, megpróál finomítani a tényeken (miszerint lekúrták már vagy 20-an előtted) a volt néhány rövidebb kapcsolatom gumicsont szófordulat bedobásával, de persze azt makacsul elvárnák, hogy a férfi ne menjen át több nőn, és piedesztálra emelt hercegnőként tekintsen rájuk. :D

2016. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Tavaly egy 36 éves nő mondta hogy vele jól járnék mert Ő biztos nem csalna meg mert már kiélte magát. Na itt azért egy kicsit elgondolkoztam. Ergo van alapja annak amit beszélünk hogy majd idővel nő be a fejük lágya. Tisztelet a kivételnek. #8 A jó kedvből még sosem csináltam problémát, szóval az ilyesmi engem nem zavar :)
2016. febr. 4. 22:37
 20/46 anonim válasza:
44%
Én már évek óta ilyen ''normális pasit'' keresek, de még eggyel sem találkoztam, aki ne lett volna foglalt. 23/L
2016. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!