Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy normális pasi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy normális pasi már nem ér semmit manapság?

Figyelt kérdés
Van rendes munkája. Fegyelmezett, nem iszik és nem az a bulizós típus. Figyelmes, kedves (már akivel...) olykor romantikus és ezek mellett hűséges. 23 évesen elnézve a korombeli srácokat, lényegesen érettebb vagyok, mégis egyedül vagyok már lassan 1 éve. Nem vagyok pálcika se mangalica és nem születtem 2 fejjel.
2016. febr. 4. 21:42
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
53%

Nos 20-as, velem sem lett szerencséd ;)


Kérdező!

Te elhiszed, hogy egy "magát kiélt" nő az valóban olyan lesz, mint akire vágytál?

Megvolt már pár nő az életemben és halálosan komolyan mondom, hogy ha tartós kapcsolatban gondolkodsz, akkor kizárólag olyan nővel érdemes kezdeni, akinek te vagy maximum a negyedik szexpartnere. Más a kisugárzásuk, a hozzáállásuk, másként néznek rád, mint a valóban lehasznált, szombat esténként vodkában, füstben és spermában érlelődött társaik. Egy ilyen nő mindig keresni fogja az új fhaszt, mert beléivódott a vágy.

2016. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
44%

# 20-as


Dettó! Csak én 24 vagyok, illetve a férfiak nagy elvárásait tudom felhozni!

2016. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

22-es

Elmeséled azokat a nagy elvárásokat?

2016. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
44%

#23


Lehetőleg a címlapról lépjen ki. Legyen tökéletes, minden szempontból, belsőleg is, de leginkább külsőleg magyarul.

2016. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Reductio ad absurdum

Sztem te sem gondolod ezt igazán komolyan. Tényleg a formás, helyes, szép lányokat nézzük meg és valóban iyleneket is keresünk, de ez messze nem szűkül le a Palvin Barbikra.

Mondanám, hogy mutass magadról/barátnőidről képet, de sztem fölösleges. A lelked mélyén pontosan tudod, hogy milyen vagy, miben vagy gyenge és hogy mennyire teszel ellene. A nők számára igazi csodaszerek állnak rendelkezésre.

2016. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

Hidd el, komolyan gondoltam.


Tisztában vagyok magammal, nem vagyok elégedetlen, ugyanakkor nem ütöm meg a plázacica szintet, és ami azt illeti nem is szeretném.

Viszont mégsem találok normális férfit.

2016. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
73%

#23 (nem a #24 vagyok)


Legyen "szép", ami nem átlagosat jelent náluk, hanem bőven átlag felettit. Ja, és mindezt csak úgy a természet adja neki, kozmetikus, stb. nem ér, oda csak a műnők járnak. Meg persze csinos is, mert valamiért minden férfi azt hiszi, hogy alanyi jogon jár neki.

Legyen házias, mert "irgum-burgum, a mai lányok nem tudnak főzni, takarítani, csak egész nap a körmüket reszelgetik" - férfi persze punnyadhat a kosz közepén.

A házimunka és a fitness mellett persze legyen olvasott, legyen otthon a világ dolgaiban, mert különben egy buta p_csa. Lehessen vele beszélgetni bármiről, ami nyilván bármi pasis témát jelent.

Mindezt persze úgy kell végrehajtania, hogy bármikor a férfi rendelkezésére álljon. Nincs várakoztatás, nincs más program, mert hát ha a férfinek kell igazodni, akkor attól ő papucs lesz, azt meg már mégse.

És persze azt se felejtsük el, hogy legyen önbizalma, de csak addig a pontig, hogy mellette még bármilyen férfi alfahímnek érezhesse magát (az 50 kilós nyuszi is).


Ezek az alapelvárások.

2016. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
36%

#26: persze, hogy nem találsz normális férfit, mert amelyik férfinek kicsit is vannak elvárásai egy harmonikus párkapcsolatra kísérletet téve, akár veled szemben is (nem feltétlen küllemi elvárások), akkor már be vagy sérülve te és a magadfajták, és azzal kezdtek érvelni, hogy "aki szeret, az így elfogad, ahogy vagyok." :D Vicc.


Nehéz lesz normális férfit találnod, tudod miért? Mert a nőknél egészen mást jelent a normális szó jelentése, mint nálunk, férfiaknál.


Normális (nők szerint) = helyes, minimum 190 cm, kigyúrt, sármos, határozott de nem bunkó, minimum 2-3 kilót keres havonta, minimum 17-18 cm-es farka legyen, barátnők idiótaságain is nevessen és legyen korrekt velük


Normális (férfiak szerint) = kedves, hűséges, odaadó, humoros, szenvedélyes, megbízható, hiteles, játékos, gyermeki nő.

2016. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszem nem értesz. Te plázacicákra, meg címlaplányokra hivatkozol, de mi, férfiak tényleg nem ezekre vágyunk. Na most akkor hol hibádzik valami?

Nem gondolod, hogy kivetítesz, mert így könnyebb elfogadnod valami hiányt? Más nők meg ilyenkor azt mondják, hogy a férfiak utálják az "erős" nőket, ezzel kijelentve, hogy ők erős nők és a férfiak közvetve hibásak az ő rossz sorsuk miatt.


Nekem értelmesnek tűnsz, de búvalbas.zottnak is.

Én a helyedben újragondolnám az egészet, de a férfiaknak is tiszta lapot kell ehhez adnod.

2016. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Azt még kifelejtettem, hogy természetesen tartsa el magát a nő, szükség esetén a férfit is, mindezt úgy, hogy nem keres nála többet.
2016. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!