Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a szingli lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a szingli lányok, akik szerint "nincs egy normális pasi", azok miért csak a legostobább bunkókat veszik észre?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Fordítva is feltehetnénk a kérdést.


Azok a szingli férfiak, akik szerint "nincs egy normális nő sem", azok miért csak a p#csákat veszik észre?

2015. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
mert nők! mégis mit vársz tőlük, csodát?
2015. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondom azt mert nem kellek senkinek
2015. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Az összes nő csak ezeket veszi észre csak sajnos,szóval teljesen mindegy milyen nőről van szó... Ez a menő,a feltűnő,bunkó parasztokkal menő együtt lenni... ilyenek a nők sajnos... :/

24/F

2015. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Én férfi vagyok, de ez hülyeség, hogy csak azokat veszik észre. Aki itt sír, hogy a "normális" nők csak a bunkókat veszik észre, azok szerintem nem azt a nőt keresik akiről azt hiszik, hogy normális. Akkor az nem normális, mert ha az lenne akkor a hozzá hasonlót keresné. Mindenkinek más a normális. Nekik az, neked nem. Keress olyat akivel sok a közös elképzelés. Persze ehhez beszélgetni, ismerkedni kell nem elég szépen mosolyogni. Ezt férfiként mondom úgy, hogy nem is vagyok csodaszép. Rengeteg ellenpéldát tudnék mondani erre a kérdésre. Sok kedves, okos lányt ismerek/ismertem akiknek nincs kapcsolatuk és ők is hozzájuk hasonló férfit keresnek. Onnan ismerem őket, hogy nagyon sokat szoktam lányokkal beszélgetni, megismerni őket. Tétje nem nagyon van a dolognak mert én elég messze lakom mindenkitől de legalább van remény, mert vannak ilyen szingli nők. Az csak egy dolog, hogy nem a közelemben, de lehet, hogy pont a kérdező vagy az egyik válaszoló közelében igen. Szerintem nem kell általánosítani. Nem jó helyeken jártok. Én is láttam furcsa dolgokat, mentális és lelki problémák miatt sokminden történhet bárkivel, és ez a mai világban sajnos egyre jellemzőbb. Például van egy normálisnak tűnő lány de valami miatt annyira depressziós lesz hogy neki már szinte mindegy kivel van, összejön az első adandó alkalommal valakivel aki kicsit is szereti vagy legalább elhiteti vele, utána nem tud szakítani bármilyen rossz is a kapcsolat. Szerintem a kérdező valami ilyesmire gondol. Vagy pedig a kirakat kapcsolatok, de az meg említésre sem méltó. De nem csak ilyen van, tényleg vannak még normális lányok, akik észre veszik ugyan a bunkókat de tartják a távolságot és épp rád vagy rád várnak. De ha sokáig nem történik semmi, akkor megeshet, hogy összejönnek egy bunkóval, bízva a legjobbakban. Néha beválik a terv és néha nem. Akit te bunkónak tartasz, az sem biztos, hogy úgy van. Könnyű egy embert megítélni ismeretlenül, de ez nem biztos, hogy célravezető.

25/F

2015. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én már rá jöttem mert a nők ösztön lények és azt hiszik hogy majd az én kedvemért megváltozik a srác ami persze nem igaz de tudta alatt a kedves férfira vágyik de nem azt cselekszi
2015. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jogos kérdés!
2015. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, én is azt látom mindenfelé, melóhelyen, régen suliban is, hogy a másokat lenéző, beképzelt, egoista pasiknak van csak csajuk, egy szerényebb, rendesebb srác pedig magányosan kell hogy tengesse mindennapjait, mert ő csak egy "nyomi" a csajok szemében...
2015. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy mondatban megválaszolom: Azért mert ugyanazon a színvonalon vannak mint ezek a pasik, így nem is kell sajnálni őket, vagy foglalkozni ezzel a kijelentéssel.
2015. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!