Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy normális pasi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy normális pasi már nem ér semmit manapság?

Figyelt kérdés
Van rendes munkája. Fegyelmezett, nem iszik és nem az a bulizós típus. Figyelmes, kedves (már akivel...) olykor romantikus és ezek mellett hűséges. 23 évesen elnézve a korombeli srácokat, lényegesen érettebb vagyok, mégis egyedül vagyok már lassan 1 éve. Nem vagyok pálcika se mangalica és nem születtem 2 fejjel.
2016. febr. 4. 21:42
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Ez a kiélte magát szerintem a 35 éves nőről is sokat mond. Nem biztos, hogy büszke lennél rá, ha megismernéd a múltját. :D
2016. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

27-es

Hidd el, én nem ellenséged vagyok.


Amiket írnál, annullálja a dühöd. Nem vagy tárgyilagos(lásd a nyuszis megjegyzést, ami igazán nem volt fair).

Azt hiszem igazad van abban, hogy nem átlagosat keresünk(ma már belátom, hogy a valóban átlagos lány a mi szemünkben egyértelműen átlag alatti).

Viszont a smink és a kozmetikus ügyében nem hiszem, hogy igazad lenne.

A smink nem ördögtől való, sőt sztem ha egy randira sminkben mész, az annak az egyértelmű jele, hogy tetszeni, imponálni akarsz.

Egy férfi számára nem a csúnyuló barátnő a lehangoló, hanem a tetszeni nem akaró és ez nagy különbség.

Sminkelj bátran!

2016. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

#28 Ne általánosítsunk már!


Nos, nem kedvelem a kigyúrtakat, sem a bunkókat, a pénze a legkevésbé sem érdekel, mert van munkám, jól keresek. És végső soron, nem a farka mérete szerint választok párt.

2016. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

#18


Teljesen igazad van de sajnos ilyen nőknél jobbat nagyon nehéz találni így be kell érni ennyivel is.Ennyi a választék


Vagy keresed az igazit és éveken keresztül egyedül leszel vagy beéred ilyen ringyókkal is de legalább lesz valakid.Persze van egy olyan verzió is hogy véletlenül találsz egy normális lányt de ahhoz szerencse is kell

2016. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
#33: kihagytad, hogy nem aszerint választasz, hogy csúcs atom helyes legyen, és emellé határozott és sármos. Ezeket miért nem írtad bele, hogy nem ilyenek alapján választasz? :P Érdekes, szelektív ízlés. :D
2016. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen a párom, mint amilyen te is vagy, kivéve az ivást. Kettesben szoktunk borozni, de nem részegedünk le. Van igény a normális pasikra is, nyugi.

Ha csak nem vagy kapcsolatfüggő, nem értem miért sokkallod azt a "lassan 1 éves" periódust. Kicsit vicces volt olvasni.

2016. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Jó ez a tipus csak sajnos kevés van belőlük és nehezen találhatóak meg! :(

2016. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
6%

következő a baj:


a nők 90%-a a férfiak felső 10%-ára hajt.

az átlag számukra "gáz"

elvárásaik minden tekintetben az egekben

aki nem tetszik külsőre, azt semmibe veszik, sokszor mint embert is

eszetlen mércéjükből leadni nem akarnak/képtelenek

barátzónába vágják a normális embereket, akiket esetleg vesznek valamibe

bőgnek h nincs pasijuk, de magukba és a valóságra nem néznek



pár hónapja jött egy 10/4-es csaj a melóhelyre. 35 éves, szingli. a dolgozói arckép csarnokot nézegettük, kb 50 embert néztünk meg, ebből kb 3-4 (valóban jóképű) fickó tetszett neki, a többit szó szerint legázozta!!!!!


tehát nincs számukra átlag, csak jóképű, és gáz.


ja és a híres mondatuk: "a magyar férfiak 80%-a hulladék"

ezt több női ismerősöm is megerősítette.

2016. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Általánosítás vagy sem, van benne igazság. Mindenesetre elszomorít hogy a nők valóban ilyenek. Nem egyszer megkaptam már hogy a személyiségem igazán példaértékű, de a külsőm csak átlagos. Ilyen alapon nyugodtan a Dunába ugorhatok mert hulladék vagyok a szemükben.
2016. febr. 5. 09:02
 40/46 anonim ***** válasza:

Normális férfi és normális nő is elég kevés van manapság, és mindkét nemről elmondható, hogy a többség rohadtul nem értékeli azt, ha a másik normális. Én nyilván többet látok nőként abból, ahogy a férfiak egy része viselkedik, az is megér egy misét (hangsúlyozom, nem az összes). Nyafognak, hogy nincs normális nő, de már zsírdisznózzák az amúgy teljesen egészséges testalkatú nőt, ha van rajta egy kis narancsbőr, és inkább választják a nem is szép arcú, de feszes testű libuskát komoly kapcsolatra is, aztán csodálkoznak, hogy hé, miért nem házias, miért nem okos, miért nem becsül meg. A normális csajokkal meg a buta libák okozta csalódások miatt nem viselkednek normálisan - jaj, mert a Tüncsyke megcsalt, ezért nem engedem az amúgy jóval normálisabb mostani barátnőmet se sehova, nem veszek neki egy fél szelet csokit sem, mert a Tüncsyke kihasznált... ha nem fekszik le velem 2. randi után, úgy, hogy nem is fejeztem ki, hogy komoly a kapcsolat, akkor lapát... és akkor ilyen viselkedés mellett, ami baromira nem lovagias, elvárják, hogy a nő takarítson, főzzön egyedül, mert az a nő dolga.


Az más kérdés, hogy azokon kívül, amit leírtál, kell vmi plusz a másik nem többségének. Nekem pl. annak a minimumnak kellene lennie, hogy nem részeges, nem minden 2. este bulizik, hűséges és nem paraszt. Ilyen férfi azért van egypár. Ha mellette nagyon jó a humora, vagy nagyon intelligens, az már van olyan plusz, ami miatt felnézhetek rá. Ami miatt elkezd érdekelni. (vőlegényem ilyen amúgy, szóval én szerencsésebb vagyok)


Persze nagyon sok éretlen, pénzéhes, hülye liba van, akinek az az izgalmas, ha a srác rosszfiú... szóval megértem a helyzetedet. Biztos találsz normális lányt is magadnak.

2016. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!