Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális 30 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális 30 feletti pasit találni, aki rendes párkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Nem csak szórakozni. Benne vagyok már a korban és szeretnék megállapodni. Nincsenek hatalmas elvárásaim, csak szeretném megtalálni a páromat. Lehet hogy már késő és a "normális" pasik foglaltak?

2015. nov. 18. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A párom 32 volt, mikor megismertem, és független. Közös érdeklődési kör révén ismertem meg, egy csoportban.
2015. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

És ugyanezt nőben?

Mondjuk a kor nem annyira fontos, de olyan 25-35 között...

2015. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Miért nem ismerkedsz itt Kérdező?


Ez az oldal tele van olyan pasikkal, akik elvileg rendesek, de senkinek nem kellenek.


Miért válogatsz közülük? Van bőven itt.

2015. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hol? Bárhol!
2015. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha te is ilyen korú vagy nehéz.A legtöbb korodbeli pasi már nős,vagy huszonéves jó neki csak...Sajnos tapasztalat.Én egy éve váltam el hét év utánn,most 33 vagyok(gyerek nincs).Háát,amint megmodom a korom soha többet nem hallok az illetőröl.volt akitől megkaptam ranidn,azt hittem fiatalabb vagy...Hát kösz.Nem tudom miért de a nők 30 felett a pasiknak egyszerűen "leprások" lesznek,még akkor is,ha a kinézete alapján jóval fiatalabbnak saccolna.

Persze 50-es kapuzárási pánikosak akadnának bőven,de de ők meg bocs,nekem nem kellenek(bocs,hogy nem egy apukámkorabeli-már párév múlva-bácsival képzelem el a jövőmet...)

2015. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6-os

Kár,hogy nem ismerjük egymást :(

2015. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akárhol, minden társkereső tele van velük
2015. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnos sehol! :(


Már általában foglaltak ilyenkor!

2015. nov. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sok 30-as férfi foglalt, ez igaz. De mi van azokkal, akiknek ennyi idősen ment tönkre a kapcsolata? Én is így vagyok, és nem szeretnék nagy korkülönbséggel ismerkedni, ráadásul én sem nézek ki annyinak,amennyi vagyok, mindig jóval fiatalabbnak néznek. Viszont hasonlóan érzem magam, mint itt az egyik válaszadó, hogy külső alapján fiatalabbakkal is mehetne, de én meg jobb szeretnék egy korban közelebb állót, aki szintén fiatalosan néz ki.

Gondoltam reagálok a kérdésre, hogy vannak ilyen korban is még, csak éppen egy adott élethelyzetből. Ez nem jelenti azt, hogy az illető nem akar komoly kapcsolatot. 36F

2015. nov. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!